Wpis z mikrobloga

@PONYHUNT3R: Eh #!$%@?, w Polsce, a raczej we #wroclaw jak w lesie, specjalnie kupiłam sobie najcięższy i najbrzydszy rower jaki znalazłam, specjalnie miałam wiecznie zardzewiały łańcuch i niesprawny tylny hamulec, celowo jeździłam z dziurawym siodełkiem z którego wystawała gąbka i tak, owszem zapinałam go na ulocka ale i to nie wystarczyło, aby uchronić go przed złodziejami. #!$%@? zwięrzęta. Jeśli ktoś go gdzieś zobaczy, proszę o kontakt ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zalesie
PONYHUNT3R - @PONYHUNT3R: Eh #!$%@?, w Polsce, a raczej we #wroclaw jak w lesie, spec...

źródło: comment_1658869099HxLB7OCYXlAkJL8saAA358.jpg

Pobierz
  • 21
@bc547: Policja policją, ale wtedy jak masz ewentualnie takie nagranie to można podziałać coś na własną rękę, wrzucić screen na grupy lokalne na FB czy popytać miejscowych czy nie widzieli kogoś takiego.

W UK, Policja też takimi głupotami się nie zajmuje a jednak częściej widuje takie akcje na FB bo są nagrania z kamerek.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MarianoaItaliano: problem w tym, że zarządca monitoringu może chcieć, albo mieć taki przykaz z góry, że nie wydaje nagrań osobom trzecim, tylko policji. Ja sam nawet nie liczyłem że cokolwiek potrafią w tej sprawie, ale spróbuje metod o których pisałeś, ale oni nawet monitoringu nie potrafią załatwić. I tak o to zostałem w dupie, nawet filmiku na fb nie miałem jak wstawić.
@Antibambino a skąd ja mam panie wiedzieć czego ty nie robiłeś :p wiesz zatem, że pomijając hamowanie na zjazdach tylne koło odpowiada za maxymalnie 20% siły hamowania i brak tylnego hebla niewiele zmienia. Ja po 8 latach na tyle mam jeszcze sporo ponad 50% okładzin, a przód wymieniałem już kilka razy