Wpis z mikrobloga

W nocy włamali się do mojego pustego mieszkanie w Krakowie, jedyne co zginęło to kolekcja gier na ps4, jedyny przedmiot który tam zostawiłem ale jestem #!$%@? jak nigdy. Od 5 lat nikt tam nie mieszkał, zdecydowałem się wynająć bo inflacja cisnie i 3 dni przed wejściem najemców włamanie. Nawet wczoraj jak podwozilem koleżankę do metra to jej opowiadałem, że sobie ps5 zamówiłem, wezmę gry z Krakowa i sobie będę w wiedzmina grał, i że chce inne zakończenia Detroit became human zobaczyć a tu jakaś #!$%@? zniszczyła 2 pary drzwi i ukradła mi moje gry. Teraz muszę zdalnie ogarnąć naprawy. Straty może i małe ale wprowadziło mnie to z równowagi. Mam nadzieję, że złapią tego złodzieja i się ogarnie w więzieniu. #krakow #zlodzieje #kradziez #przestepczosc
  • 24
  • Odpowiedz
@KOLEGAMAMY: A po co miałem wynajmować? Hotel w Krakowie na 2 weekendy jest droższy niż zysk z wynajmu. Powinienem sprzedać w zeszłym roku ale jakoś nie mam serca się tego pozbyć. Jakbym był idiotą to pewnie dodatkowe pieniądze z najmu by mi robiły większą różnice niż robią i bym wynajął wcześniej.
  • Odpowiedz
@KOLEGAMAMY: nie gardzę 60k tylko bym więcej wydał na hotele w tym okresie, dodatkowo miałem gdzie mieszkać jak zmieniłem mieszkanie w Warszawie i musiałem wyremontować nowe. Teraz mam fajne miejsce do życia w mieście gdzie pracuje i dodatkowo stawki najmu poszły w górę to wynająłem i to 60k zarobią w 18 miesięcy a nie 5 lat.
  • Odpowiedz
@Yogi_: zastanawia mnie czemu akurat do tego mieszkania - teraz jak jakas szajka grasuje, to oni straja sie sprawdzic mieszkanie jakos i oznaczac je - byl jakis symbol gdzie na twoim pietrze? jakas kreska na scianie markerem czy kreda? No i ciekawe czy czegos ten najemca nie ma z tym wspolnego - ale w sumie jak widzialem puste mieszkanie z grami na ps4, to raczej nie nasłął na nie kolegów -
  • Odpowiedz
  • 2
Nawet wczoraj jak podwozilem koleżankę do metra to jej opowiadałem, że sobie ps5 zamówiłem, wezmę gry z Krakowa i sobie będę w wiedzmina grał


@Yogi_ chyba koleżanka Ci pozazdrościła i to teraz ona będzie pykala w wiedźmina ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz