Wpis z mikrobloga

@vulcanitu: przy kolarstwo i koreanki sporo kontentu, który nie do konca mnie jara w takiej ilosci jak na tagach, a mocnyvlog, nawet nie wiem co to jest, a przewijalo sie w gorących to zablokowalem :D

Jak przeglądam gorące co jakis czas to lubię miec po kilka wpisow na stronę jakichs heheszkow czy ciekawostek, a nie naćkane patusami czy audio/cyklo/mango/itp*filami. Dzieki temu w 20 minut przejrzę co ciekawego, a nie tak jak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Walus002: każde moje rozdajo nie jest dla takich, zależnie od gry plusów jest więcej, albo jak tytuł jest średni jak ten, to mniej. I tak nie przeszkadza to tym ludziom plusować, mimo że nie wygrają. Ile to już razy musiałem ponownie losować, bo pato wielbiciel wygrał, w jednym rozdajo to aż chyba z 10 odpadło z tego powodu XDDDDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sudo_exit: @mixererek: grałem kiedyś, taki średniak z potencjałem, pamiętam, że w pewnym momencie sobie odpuściłem, aczkolwiek nabrałem ochoty na odpalenie ponownie. Tak czy inaczej tytuł idealny do rozdajo, zgarnąć za darmo to uczciwa cena. Ewentualnie w bundlu w progu za 1 czy tam 3 dolce max.
  • Odpowiedz