Wpis z mikrobloga

@Kuntakinte666: no ja akurat friza sledze od poczatku jak zalozyli ekipe wiec temat mnie interesuje xd A platki, ze sa takim gownem i promowala jest Szmagata a teraz wziela to Lexy tez jest ciekawy ze wzgledu na to, ze widac ze one zrobia wszystko dla kasy i kazde gowno beda brandowac swoja gebą byle tylko kase zarobic
@corryand: W wolnym czasie interesuje się nożami, zegarkami, obuwiem męskim, ostatnio zacząłem jeździć na rowerze, gram z córką w gry online, czytam książki, gotuję, piłkę nożną też czasem obejrzę. A ty sobie śledź z mózgiem gościa co kopiował większość rzeczy USA.
@moods: no to co robisz na tagu friz dla ludzi tym zainteresowanych czlowieku? Ja nie chodze na tag z zegarkami i nie #!$%@? ludziom jacy sa #!$%@? ze wydaja dziesiatki tys na kawalek metalu z mechanizmem. Idz na rower i skoncz ludziom truć w watku, ktory do dyskusji na ten temat zostal stworzony.
@moods: juz nawet nie patrzylem na jaki watek odpisuje. No ale pisalem ten post akurat w tagu fame i boxdela czyli otagowalem go dobrze a ty sie o friza przywaliles. Jak cie nie interesuja dramy internetowe i co sie dzieje na yt to po co sledzisz fame gdzie 95% to wlasnie tego typu osoby? Po co sledzisz tag boxdel jak on na nim tez glownie sa poruszane tematy aferek ktore prowadzi,