Wpis z mikrobloga

@uriel_ck: brudno jak u ciebie na chacie brudasie, żabka ma większy wybór niż dino


@atrophy ale wiesz, że Żabka jest w miastach, a Dino na wsiach? Po drugie to żabka ma większy wybór, ale alkoholu, a nie ogólnie produktów- to już wiemy co dla ciebie jest najważniejsze. Po trzecie w żabkach jest drożej niż w Dino. Czy masz tak brudno w głowie, że nie ogarniasz.
@uriel_ck: chyba na twoim podlasiu nie ma żabek we wsiach - na zachodzie to norma. Żabka, Dino, paczkomat, OSP i dom wójta, coraz częściej jeszcze chlewionka. Wyjedź kiedyś ze swojej zabitej dechami wioski w Polsce Z to zobaczysz.
@uriel_ck: nie mogę bo mnie wychodki wystalkują, a potrafią to zrobić nawet po zdjęciu nieba.


@atrophy w sumie masz rację, ale i tak ci nie wierzę w ząbki na wsiach. Może jakieś totalnie pojedyncze przypadki.
@Bartholomaeus: też mnie to zastanawia mirku. Gdyby PV produkowało nadmiar prądu to powinno być to utylizowane na grzałki do ogrzania wody. W piwnicy powinny stać wymienniki ciepła (bojlery czy jak to się zwie) i mielibyśmy zieloną planetę, ale lepiej płacić prezesowi spółdzielni po 20k pln...