Wpis z mikrobloga

@malywodzu99: Jest z milimetr od krawędzi ekranu.

@suqmadiq2ama: tu nie chodzi o meble i dywan w worku. W moim przypadku mój synek ma niecałe 2 lata, zostawisz gdzieś konsolę/telefon/jakąkolwiek elektronikę bo idziesz otworzyć drzwi np kurierowi czy chcesz wyłączyć czajnik a ten w sekundę przybiega jak ninja i robi swoje, już tak załatwił dwa telefony żonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A druga sprawa - zawsze taką
@mirindo: O tak, dostaniesz za obklejoną po synu ninja 10zł mniej od nowej w sklepie po 4 latach, warto w #!$%@?, ludzie kupują rzeczy na które ich nie stać w nadziei że opylą jak kuźniar OTWARTE DO ZDJENCIA TYLKO ROZUMIESZ? ROZPAKOWANE ŻEBY SPRAWDZIĆ DLA CIEBIE, NA KREDENSIE TYLKO STAŁO POD KOCEM
@malywodzu99: Na swoim v2 nowości (czyli już ze dwa lata) mam nalepioną folię z Media marktu (taką co nakleja pracownik) za jakieś 80 zł. Przez ten czas zero rys, folia nie odchodzi.

Kompletnie inna jakość niż szkiełek do smartfona, które momentalnie pękają i odłażą. Przy czym nie wiem czy folia tak samo dobrze chroni przed upadkiem jak szkło - nigdy mi jakoś mocno nie spadł.
@malywodzu99: Nie mialem na mysli bombelki 500+ tylko bomble podczas montazu ( ͡° ͜ʖ ͡°) To jest kawal powierzchni i jak nie masz wprawy to bedzie ciezko samemu bez modelu szkla z ramką montażową żeby paprochy się nie dostały albo bomble właśnie.
@deadcandance: haha ok teraz rozumiem. Takich bombelków jakoś specjalnie się nie boje, zakładałem kiedyś na ipada 10 cali i było ok. Tylko po czasie sterdziłem że ta folia mi psuje jakość ekranu i ją zdjąłem. Teraz używam bez od kilku lat a rys zero na nim więc w sumie kwestia czy ten ekran Switcha ma tendencje do rysowania, czy raczej nie. Bo jak nie to chyba dam se siana.
@suqmadiq2ama: coż za spina xD Rozumiem, że nie dbasz o żadne swoje rzeczy które posiadasz, a jak #!$%@? to kupujesz nowe bo srasz pieniędzmi i generalnie brzydzisz się używkami oraz ludźmi którzy nimi handlują. Co pewnie wynika z flashbacków z dzieciństwa jak cię starzy za PRL #!$%@? za ściąganie folii z pilota ( ͡° ͜ʖ ͡°) Testo, wszystkiego najlepszego z okazji 43 urodzin! :*
@deadcandance: ehh Właśnie jak się przyglądałem wczoraj temu dockowi to byłem zdziwiony, że tam nie ma żadnej amortyzacji w postaci jakiejś gumy czy coś żeby się nie rysowało.
Dobra zamówię jakąś najtańszą szybkę.
@malywodzu99: Ja nic nie naklejam, zanim ta konsola sie zgnoi to już bede miał 4 inne, nie jestem jak moi starzy w prlu z pilotem od telewizora zawiniętym w worek


@suqmadiq2ama: to głupio robisz bo akurat te konsole mają plastikowe ekran. Na telefon też nie naklejasz szkła?