Wpis z mikrobloga

Szukam od dłuższego czasu jakiegoś sedana za około 40 tysięcy. Ogólnie tragedia bo albo bite, albo 400 km ode mnie albo ludzie zaklepują 5 minut po wystawieniu i trafiłem na takie Bmw i odezwał się we mnie chyba wewnętrzny Sebastian bo w opór mi się podoba i chyba pojadę sobie go obejrzeć i pewnie kupie. Chyba kryzys wieku średniego bo mam 34 lata xD

#samochody #bmw
KiedysMialemFejm - Szukam od dłuższego czasu jakiegoś sedana za około 40 tysięcy. Ogó...

źródło: comment_1658818805Acs4I5Dv8ahuHvsrlBW9h6.jpg

Pobierz

Fajen?

  • Tak 63.9% (62)
  • Nie 36.1% (35)

Oddanych głosów: 97

  • 33
@bruhh: No właśnie dlatego piszę, że mnie #!$%@?ło( ͡° ͜ʖ ͡°)

W weekend ktoś mnie uprzedził z e90 2011, full dokumentacja napraw, przebieg dużo mniejszy, bezwypadkowy z automatem i zawnętrznym m pakietem za mniej o tysiąc niż ten( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Kiedys_Mialem_Fejm: Z drugiej strony ceny wszystkich aut popierdzieliło do reszty to może i za tyle takie auta chodzą, ale takich pieniędzy za e90 w życiu, to by musiało być e92 za takie pieniądze z r6 pod maską. Z resztą ja mam alergię na bmw, może nie przez same auta co ich właścicieli, z którymi obcowałem jeszcze z rok temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kiedys_Mialem_Fejm: nie ma czegoś takiego jak zewnętrzny mpak, albo go masz w całości albo w ogóle w tym modelu, także ulep. Jedyne co to polift 330d z n57 na pokładzie ma sens w tej kasie. Cała reszta to gówno i drogo, ewentualnie jakieś ładne 184hp reszta to #!$%@? motory.
@Kiedys_Mialem_Fejm: Tylko musisz sobie zdawać sprawę z tego, że bmw z tych lat to są auta specjalnej troski. Kabel diagnostyczny, laptop + inpa / ista staną się twoimi przyjaciółmi a awarie czujników jak trafisz kiepski egzemplarz to niemal codzienność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kiedys_Mialem_Fejm: @citron: ja już od dłuższego czasu szukam 330d/335d LCI w dowolnej budzie byle nie cabrio, ale mam specyficzne wymagania i nic kupić nie mogę XD
Tak wywaliło ceny w kosmos że dramat w stosunku do tego co było rok temu czy półtora.
@bruhh: jest wewnętrzny mpak bez zewnętrznego w serii E90 mordo
Tak wywaliło ceny w kosmos że dramat w stosunku do tego co było rok temu czy półtora.


@eNse: Weź nawet nie denerwuj ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja chcąc zmienić na jakieś auto za 50 klocków stwierdziłem, że poczekam z 1.5 roku bo to co teraz kosztuje 50, rok temu stało za 40.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eNse: nie, jak już to tylko kierownice można było mpakowa dokupić przy konfiguracji i sportowe fotele (ale nie Alcantare). Mpak jest albo w całości albo w ogóle. Takie dokładanie modułowe weszło dopiero w F10 i F30. Wiem co mówię. Robiłem w tej marce 15 lat. A jak chcesz mnie zaskoczyć to zapodaj jakiś vin
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bruhh: po prostu widziałem wiele E9x bez mpaka z zewnątrz a w środku na sportach, mpakowej kierce i czarnym suficie. Z czego jedna od nowości u znajomego była więc nie było tam żadnego dokładania. Skoro masz wszystko jak w wersji z mpakiem to dlaczego się to tak wg Ciebie nie nazywa?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eNse: bo takiego czegoś nie było i nie ma :P musiał miec dokładane. Mialem E87, E91 z salonu, więc wiem, co mówię. To, że widziałeś kilka takich sztuk nie oznacza, że to OEM z fabryki. Mpak zawierał: wewnątrz czarny sufit, sporty, kierownice, nakładki na pedały, nakładkę pod stopę obok pedałów, inne dekory (honeycomb), czarny bagażnik kompletny, inną gałkę zmiany biegów, inny hebel ręcznego oraz inny guzik start. Na zewnątrz to oczywiście