Wpis z mikrobloga

a co mam zrobić? Kampanię społeczną na ten temat czy na temat OPki?


@moll:

Nie wiem. Można zrobić kampanie na wykopie uświadamiającą innych Mirków, że odpisując na jej pierdy, tylko nakręcamy jej działalność i motywujemy do dalszych „eksperymentów" ¯\_(ツ)_/¯
@ZmiksowanaFretka:

To moja pierwsza aktywność w jej wątkach. Fakt – złamałem swoje zasady. Chyba i tak nie mają one żadnego znaczenia, skoro i tak jej aktywność cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem wszystkich ludzi. Twoim również ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Thorrand: tylko ona nie robi eksperymentów tutaj, a naciąga na żarcie chłopów przez tindera. A tutaj się tym tylko chwali.

Więc co mi da robienie czegoś tutaj?

Może gdyby tutaj dostawała mniej akceptacji dla swoich poczynań to by się skończyło chwalenie biznesem gastronomicznym. Jak na razie sporo osób jej nie popiera, a ta reszta insynuuje ból dupy u tych pierwszych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@moll:

Taak, tylko Ty przyczepiłaś się głównie do jej stroju... a to nie jest główny powód bólu dupy, jaki wywołuje wśród ludzi. U mnie zresztą też ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Thorrand: bo wątek dotyczy stroju. Przynajmniej przypiertalam się merytorycznie do wątku. I nie mam bólu dupy o jej zachowanie, bo co mnie to.

Raczej skoro taki sport wśród lasek jest popularny, to dlaczego mężczyźni nie zaczynają znajomości od wyjścia na spacer, kawę, może ciastko w cukierni? Małokosztowo, za to daje możliwość wybadania gruntu.
Zamiast tego jest pchanie się od razu w restauracje z nadzieją że skończy się to seksem potem.
To