Wpis z mikrobloga

@cambell973: na reddicie ludzie narzekali, że to samo jest na rivals - byli 1900+, a teraz w drugiej łojeni byli. Może mniejsza baza graczy i zostali sami najwytrwalsi? U mnie ranga 3/4 i bez problemu wbijane 8 winow co najmniej na dwóch kontach. Może akurat trafiłeś na najgorszy możliwy matchmaking.
@Potasan: @LysiejacyKonkubentTwojejMatki: Ale to jest #!$%@?. Znowu zaczyna mnie ta gra #!$%@? więc pora zakończyć przygodę chyba i grać w symulator myjki wysokociśnieniowej.
Jakieś zwykłe złote karty #!$%@?ą mi Benzeme 98, a Bale jest wyprzedzany przez Sancheza 79.
Do tego piłka odbija się cały czas pod nogi przeciwnika, klei mu się jak #!$%@?, a moi stali się drewniani. Dramat.
#!$%@?ńce z EA
@cambell973: ja zauważyłem że od kiedy zmienili coś w grze moja gra się zmieniła tzn. wczesniej miałem prawie zawsze mniej posiadania pilki niż przeciwnik, preferowałem szybkie wyjścia i prostopadle piłki. Teraz to tak wygala że ja mam większe posiadanie bo po rostu moim zdaniem nikt się wystawia do podania prostopadłego. Statystki są typu 12 do 30+ prostopadłych dla przeciwka. Pokręciłem coś w taktyce to trochę lepiej się wystawiają, ale to nie