Wpis z mikrobloga

Społeczeństwo pozwala kobietom na więcej. Facet w tym kraju zawsze ma pod górkę względem kobiety. Przykładów jest od groma, ale ostatnio rzucił mi się w oczy taki, o którym nikt nie mówi. Na mieście widzę sporo dziewczyn w tęczowych torbach chodzących za rękę, ale nigdy nie widziałem pary chłopaków chodzącej za rękę. Dlaczego? Gejów jest mniej niż lesbijek w tym kraju? Nie. Faceci geje nie lubią chodzić za rękę? Też nie, zaciągnąłem opinii wśród gejów i oni też chętnie chodziliby za rękę. Po prostu tutaj kobietom pozwala się na wszystko i są nietykalne. Faceci chodzący za rękę zaś od razu staliby się celem fizycznych ataków, rzucania jajkami czy pobić. Kobieta może zaatakować bez powodu faceta nożem, jak facet w samoobronie ją odepchnie, w mig zlecą się spermiarze i białorycerze chroniący posiadaczkę waginy nie gorzej niż Secret Service prezydenta USA. A jak dwójka gejów zostanie zaatakowana, to tępy motłoch jeszcze przyklaśnie. W imię czego? Jakiemu celowi służy homofobia względem gejów? Chyba tylko po to, by chłopcy się ukrywali ze swoją orientacją i wiązali mimo wszystko z kobietami, obdarowując je swoimi zasobami. Wielu gejów z powodu ostracyzmu żeniło się z kobietami. Homofobia względem gejów to też działanie po to, by kobieta miała więcej opcji na rynku matrymonialnym. Nie dla mizoandrii!
#przegryw #teczowyprzegryw #pieklomezczyzn
  • 17
@itsover: Wszystko prawda. Lesbijki są społecznie akceptowane, a geje niezbyt, kobiety biseksualne są całkowicie akceptowane, a biseksualni mężczyźni w ogóle, kobiety mają przyzwolenie na "eksperymenty" z własną płcią, a faceci nie, męskie kobiety, mające męski charakter, męskie zainteresowania, chodzące w męskich ubraniach są również totalnie akceptowane w społeczeństwie, a kobiecy faceci nie. Przykładów można mnożyć.