Wpis z mikrobloga

@koniecswiatajestbliski: eh gdyby te konsole miały jeszcze dużo fajnych gier. Zaliczony Horizon 0D, oba TLoU, Control, FF7 remake i Resident Evil 2. Te były super. Reszta już meh po paru godzinach. Soulslike jeszcze czasem fajny wpadnie. Brakuje na konsolach innych gier niż TPP. Albo gra się w nie bardzo pokracznie. Jednak co PC to PC. Zagrasz w StarCrafta, AoE, Civki, Warhammer, etc. R2D2 i Ghost of T może jeszcze zaliczę, ale
@cl_master: Kup sobie ps5 i przejdź The last of us 1 i 2. O ile jedynka ma taki sobie gameplay ale nadrabia historia, o tyle dwójka to chyba najlepsze doświadczenie growe jakie widziałem. W żadnej innej grze nie przeżywałem tak bardzo fabuły i tego, co czują bohaterowie. Tylko nie psuj sobie zabawy i nie czytaj w necie recenzji i spojlerów fabularnych. A jak już koniecznie chcesz grać na kompie to polecam
#!$%@? mać. Znam ten ból. Mam na Steamie już przeszło 1000 tytułów, pełno gier na innych platformach, kompa za ponad 12 tys, kilka konsol, każdą grę mogę spokojnie brać na premierę, a od 5 lat ogranych w pełni może z 5-6 tytułów. Ciągle Rocket League, Asasyn Odyseja bo fajne widoczki, Disco Elysium i kur... Minecraft. Niech to ktoś przebije. I poszukiwanie gry podobnej do Stardew Valley bo gra ideał. Nie wiem czy
@boria_oddaj_bulku:

Brakuje na konsolach innych gier niż TPP.


W sumie nigdy nie myślałem o tym z tej strony, ale ostatnio ogralem chociażby RE7 i Dying Light 2 czyli FPP. Podejrzewam, że jest więcej, to tylko 2 pierwsze, które mi przyszły do głowy i grało się bardzo fajnie na padzie.

Zresztą są teraz tak duże możliwości, że każdy może sobie sprawdzić bibliotekę gier na każdej platformie i jak się gra na padzie.
Kupuję nową grę - często już na etapie tutoriala idzie uninstall bo albo nudy, ale jakieś takie #!$%@? i generalnie to się nie chce.
@MrExpendable:
1.Mario odyssey, nowy Crash bandicoot mi nie podzedł, ale w mario to na 100% przeszedłem.
2.bravely default 2, po prostu dobry klasyczny jrp, dragon quest 11 był za łatwy a na trudnym poziomie za trudny, w bravele jest ładny balans na normalnym poziomie trudności.
3.luigi's mansion 3

Ale nie gram też nałogowo więc przez 5 lat będę jeszcze nadrabiał gierki ;)

Na pc mogę polecić Detroit become human lub nową
@cl_master: No bo pewnie źle do tego podchodzisz. Pewnie klikasz w ikonkę, uruchamia się gra i liczysz, że Cię wciągnie, a tu dobrze by było dać coś od siebie, samemu sie jakoś zaangażować ;P
Taka pierwsza, uniwersalna rada to posłuchaj sobie wcześniej ścieżki dźwiękowej z gry, jak odpalasz jakąś gierkę którą znasz to pewnie masz już jakieś ulubione utwory.
Dalej zależy w co grasz, ale możesz zrobić coś w klimacie gry
@cl_master zerknij może na VRa. Miałem podobny schemat, a od ostatnich 2tyg, odkąd mam oculusa to znów poczułem ubaw jak za dzieciaka z nawet najprostszych gier, jak chociażby Gorilla Tag. Nie wspominając o mnóstwie innych fajnych gier i możliwości tej platformy. Popacz na jutubach se.