Wpis z mikrobloga

czekaj, czy ty tworzysz, że powinniśmy utrzymywać te nierentowne kopalnie? XD


@SkorpionX: Ja tworze ze powinnismy je sprywatyzowac skoro panstwo nie potrafi zarzadzac.

Jezcze raz:
Prywatne kopalnie jakos przynosza zysk - panstwowe nie.

Myslisz ze na prywatnych pracuja jacys marsjanie?

Czym sie rozni kopania prywatna od panstwowej? Wlascicielem.

Do prywatnej bs nie doplacal - jakby byla nierentowna to wlasciciel by ja zamknal.

Taki uklad pasuje?

To bie pewno tak - nierzadowi
@gorzki99 autokorekta, miało nie być tworzysz, tylko twierdzisz. Prywatyzować, zamknąć, mnie wsio ryba, byle bym nie dokładał do interesu, a ci jeszcze pobiorą piętnastą pensję, szesnastą emeryturę i i tak niezadowolenie pojadą palić opony pod sejmem.
autokorekta, miało nie być tworzysz, tylko twierdzisz.


@SkorpionX: Wyszlo na to samo :)

Wiec pasuje. Nie doplacasz do kopaln, prywatyzujemy je i uwalniamy cene wegla.

Placisz za prad 3x tyle ale pasuje bo nie doplacasz do kopaln.

Przypominam ze poki co to jednak wiekszosc pradu mamy z wegla.

Jak ekektrownie zaczna caly wegiel sprowadzac albo kupowac od prywatnych kopan to prad "ciut" zdrozeje.

Ale przynajmniej do kopaln nie bedzies doplacal.

Nie
Ale EJ w PL to marzenie ściętej głowy, jak nie madki z foliarzami się przyczepią z protestem to Czempion ukradnie przeznaczone finanse.


@SkorpionX: Ale to juz nie do konca wyna tepych ryli :P

Spolka celowa do powstania EJ dziala juz 12 lat. Ostatnio chyba udalo im sie wybrac lokalizacje (nie wiem czy to prawda) ale 12 lat pensje ktos pobiera. Zganij kto "zarzadza" ta spolka :D

I wracamy do punktu wyjscia.
XD Ty mnie pouczać nie musisz, Mirek ;)


@SkorpionX: Ja Cie nie mam zamiaru pouczac :) Fajnie ze wiesz ile ziala spolka EJ1. Ale bardziej chodzilo mi o to co napialem na koncu. To tez wiesz? Konkretnie chodzi mi o to co napisalem po zdaniu:

I wracamy do punktu wyjscia.
@gorzki99 od początku Ci piszę, że w PL każdy od dołu do góry stanie okoniem byle by EJ nie powstała (z różnych powodów), to dopytujesz o to 15 razy XD Dalsza dyskusja nie ma chyba sensu, jest późno, piszemy o tym samym i się zgadzamy, to pewnie zmęczenie :)