Wpis z mikrobloga

Mam #iphone XR i myśle nad zakupem czegoś nowego, 11 w sumie nie różni się praktycznie niczym od XR ale ma bardzo dobrą cenę teraz 2400, 12 jest kozacki ale niestety kosztuj 3500. Myślicie że ceny 12 spadną po premierze 14, czy raczej wzrosną bo np #macbook Air M1 podrożał po premierze Air M2 i to o ponad 500 pln. Nie wiem czy czekać do września czy coś teraz brać bo może się okazać że wtedy 11 już nie będzie zbyt wiele w sprzedaży a 12 podrożeje #apple #ios
  • 10
@Matrem: kupowanie 11 z XR mija się z celem. 12 po premierze 14 raczej nie zostanie w sprzedaży. Raczej zostawią zwykłe 13. Z cenami cholera wie, ale pewnie tak jak Maczki i tak jak upgrade'y w macach podskoczą o około 200 złotych na każdym tysiaku.

Więc, jeśli trend będzie taki jak w poprzednich latach, to cena spadnie o $100, ale u nas jest szansa, że nie ruszy się albo nawet pójdzie
@Nie_znany: No i właśnie tutaj jest patowa sytuacja, obecnie 12 imo za drogi przynajmniej dla mnie, a po premierze 14, model 12 może być wycofany a 13 może podrożeć