Wpis z mikrobloga

Kolega @MglawicaKraba został wyjaśniony w znalezisku
https://www.wykop.pl/link/6747865/zwolennicy-konfederacji-masowo-canceluja-za-odwolanie-mentzena-zly-lokal/
, więc idzie z płaczem na mirko w oczekiwaniu na poklask ze strony zwołanych klakierów. Jakież to neuropejskie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.wykop.pl/wpis/66766133/siema-siema-ci-z-was-ktorzy-sledza-moje-podsumowan/
W dodatku woła mnie do wpisu "domagając się" odpowiedzi mimo, że wrzucił mnie na czarnolisto. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No cóż - odpowiedź będzie tak, czy siak. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do moich "ulubionych" fikołków należały:

No ale co komu przeszkadza te parę opinii, mają dużo innych dobrych więc o co chodzi

(tak, jest to myślenie na poziomie "możesz milionerowi ukraść tysiące, bo on i tak tego nie poczuje")


Takie opinie pojawiły się, ponieważ w znalezisku próbowałeś forsować tezę o "masowości" zjawiska. Piszesz nawet, że dokonała tego istna "armia kucy" - mimo, że sam nieśmiało przyznałeś, że tak naprawdę chodzi o kilkanaście osób. I nawet konkretne wyliczenia, wskazujące właściwy brak wpływu tych opinii na całościową ocenę (co rzecz jasna nie usprawiedliwia tak oceniających), a także konkretne przykłady "review bombingu" (takie, gdzie rzeczywiście oceny mocno spadły) nie odwiodły Cię od dalszego histeryzowania na temat domniemanego ogromnego wpływu, jaki te kilkanaście osób miało na ocenę lokalu.

Jak ci ktoś złamie nos to nie płacz, zaraz ci się zrośnie więc nie miej o to bólu dupy. Jak ci kuc ukradnie 10% oszczędności to nie płacz, bo masz pozostałe 90% więc o co ból dupska lewaku?


Naprawdę porównujesz kilkanaście opinii, które ze statystycznego punktu widzenia miały nikłe znaczenie dla średniej do złamania nosa i kradzieży oszczędności? xD

Cała seria, w której brylował bastek66, który dodał łącznie 43 komentarze (i powiązane)


Symptomatyczne, że zwraca uwagę na to ktoś, kto pod wątkami o Konfederacji (najczęściej tymi, do których zwołana została neuropa) wypluwa zazwyczaj po kilkanaście komentarzy, a tych, którzy nie zgadzają się z jego wizją świata nazywa "sekciarzami". ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podsumowując - imho osoby które zakopały/robiły fikolki powinny się wstydzić. Osoby, które zakopaly/robiły fikolki a wcześniej robiły się na wielkich Obrońców Uciśnionych Przedsiębiorców pięknie pokazały jak tak naprawdę w tyłku tych przedsiębiorców maja gdy wybierać muszą między s̶e̶k̶t̶ą partią a nimi. Powinniście się a) wstydzić, b) przeprosić, c) usunąć konta.


Myślę, że dla wielu z tych osób decydujące znaczenie miało manipulacyjne wyolbrzymianie opisywanego zdarzenia, ale też fakt, że znalezisko zostało przepchnięte na główną za pomocą wołanka:
https://www.wykop.pl/wpis/66754027/zwolennicy-konfederacji-masowo-canceluja-za-odwola/

Pozwolę sobie zawołać każdą z nich - tak dla równowagi. Niech wyjaśnią swoje motywy, a przynajmniej zapoznają się z kolejnymi Twoimi fikołami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@makensis @onechaos @belzebup @bastek66 @Helix @Patiomkin @gosvami @Glacial @qluch @m4cias @ak1980 @feeloopek @othelo @Hyrkan @leosiek @madever @edgarddavids @asustic @ni0bi @mrbarry @Priya @beconase @wtstheone @kokosik @jaesus @616_ @heretyk85 @elim @fanatykLG @puchacz265 @prnppp @mapz @11mac11 @xHaustedd @Arwern @Czartafarianin @Nuckyy @godoto @brusilow12 @Przyczajona_Dzika_Swinia @andrzej-kuc @WroTaMar @stranger79 @Fako @Jackkk @Ghc1 @fluchtlinge_willkommen @Sail_and_boats @zuzczi @BananowyWypok @project_7 @osiemosiemczteryjeden @curka_horej_madki @Minikus @PucziMMA @Korneliusz4 @Vort @temp321 @bli14 @ferrrnando @lktr1 @dbanel @Nestoreish @Aktynowiec @Noxgate @WO22 @krisstof2 @damiant94 @Bierszton_z_Lubaszty @r4x4 @Aik32fr45yd @pankaboom @Bazy1i @vrim @etxeberia @WakcynatorMilosci @sky1 @Khorne_ @Kupamilosci @mietowyjurek

A, zawołam jeszcze @xDawidMx - bo choć nie zakopał, to jednak bardzo spodobał mi się jego wątek:
https://www.wykop.pl/link/6747865/comment/108078537/#comment-108078537
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aha, i jeszcze jedno. Pomyślałeś w ogóle, skąd w ogóle ta cała sytuacja z ocenami? Bo właściciele lokalu, który jest bohaterem całej afery... ukryli go na mapie Google - o czym napisał mireczek @NieMuszeWszystkichLubic. W efekcie ludzie chcący wyrazić swoje oburzenie ich postępowaniem nie mieli możliwości tego zrobić. Kilkanaście osób nie zauważyło tego i w konsekwencji omyłkowo obsmarowało inny lokal o łudząco podobnej nazwie. Najwyraźniej albo umknęło to Twojej uwadze, albo uznałeś, że lepiej przemilczeć niewygodny fakt, zaburzający Twoją narrację. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#4konserwy #konfederacja #bekazlewactwa #fikolyneuropy #mentzen #polityka
  • 82
Teraz tych opinii sa juz setki.


@MglawicaKraba: Jeśli już, to pod lokalem z kebabem, który dzieli nie tylko nazwę, ale i miejsce z bohaterami afery - co potwierdza moje przypuszczenia z ostatniego akapitu. No, ale rozumiem, że to niewygodne zwracać na to uwagę. Jeśli chodzi o lokal z Wrocławia, to od dodania znaleziska przybyło kolejnych kilkanaście "jedynek" - to nadal zdecydowanie za mało, by zaważyć na ocenie lokalu.
  • 17
@plackojad Dyskusja z tym trollem to jak walka z wiatrakami. Pytanie tylko kiedy zakończy cykl płatnego trolla i założy nowe konto. A może przejmie jakieś stare?
Tak przy okazji mógłbyś spojrzeć kiedyś na pic rel? Stare konto, mała aktywność wcześniej, odpalone przy okazji wojny a teraz spam pod każdym znaleziskiem.
Fako - @plackojad Dyskusja z tym trollem to jak walka z wiatrakami. Pytanie tylko kie...

źródło: comment_1658488201nVDKETzfIntD5izgioYKdO.jpg

Pobierz
@Reezu:

Ale tak, wiem, uczciwość to pojęcie neuropkom nieznane.

@PucziMMA: To co? Jakiś dowód na te twoja umowę ustna?

Bo ja sobie przypominam, ze się umawialiśmy ustnie na to, ze przelejesz 1000 zł na dowolne schronisko w Łodzi i dasz potwierdzenie tego pod tym wpisem.

Ale to trzeba być uczciwym, a uczciwość to pojęcie prawakom nieznane.


Widzisz, sam się zaorałeś, bo obaj dobrze wiemy, że napisany przez Ciebie wysryw nie