Wpis z mikrobloga

Skoczyłem sobie dzisiaj na zimną kawę i lody, bo mnie już te upały dobijają i taka miła sytuacja.

Zepsuł się terminal płatniczy i starsza Pani nie mogła zapłacić. Widać było, że jej zależy żeby jednak to zrealizować i miała już iść do bankomatu, ale no jakoś tak mnie złapało, że się tak zestresowała - zapłaciłem za nią i tyle. W sumie chyba bez potrzeby, bo jeszcze ją tylko mocniej zakłopotałem.

Za chwilę przypałętało się stado dzieci z rodzicami, bo owa kobieta dzisiaj świętuje swoje 70 urodziny jak się okazało ;)

Zostałem zaproszony, zjadłem ciasto, pogadałem z przemiłymi ludźmi. Ba, zostałem zaproszony na wieczór, bo teraz to dzieciaki się bawią, ale cała rodzina zjedzie się wieczorem.

Podziękowałem, aczkolwiek zjawię się na 20 minut ;) Nawet nie będę nic kupował, tak tylko żeby życzyć najlepszego i nie przeszkadzać rodzinie w obchodzeniu takiego dnia. Ja wiem, że chcą być mili, ale no to ich dzień, nie będę się ze swoją osobą komuś wpieprzał.

Niemniej ja nie o tym. Po prostu bardzo miło. Człowiek poszedł wszamać coś na chłodno, a się uśmiałem i ubawiłem bardzo dobrze. Bo ludzie świetni.

A Pan Tomek, który wziął mnie na bok i "ile zapłaciłeś za mamę? ja ci dam x10, uratowałeś dzień, mama łatwo wpada w to, że nic się nie uda i że wszystko źle".

Noo, ale ja to znam Pani Tomku, zero złociszy ;) Ja i tak zjadłem ciasta i kawy za 3x więcej niż tam podpłaciłem :D

Nie wiem po co to piszę. Ot tak, miło mi było, a coraz rzadziej w tym kraju są "miłe" rzeczy. Ba, nawet dzieci mnie nie #!$%@?ły, bo zostałem ochrzczony takim "nowym wujkiem" i czemu nie. Biegały z jakimiś pierdołami, wujku zobacz. Zabawne, ale jak najbardziej mi pasuje, bo tylko tyle dzieci mogę zdzierżyć, jako tymczasowy wujek :D

#oswiadczeniezdupy #czujedobrzeczlowiek
  • 21
w 20 min to idzie nawet flaszkę w wujkiem wypić wiec umarzaj jak wpadniesz wieczorem na te 20 min ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Utewolux: Dlatego podjadę autem, oraz z wielką dozą samozaparcia ;)

W 99% przypadków nie miałbym problemów z tym, że się jednak zasiedzę. Ale no bez przesady. Nie znam tych ludzi i chyba najgorsze co mógłbym zrobić to się jako obcy zasiedzieć i jeszcze napieprzyć
@onpanopticon: ja kiedys tak malolatowi zaplacilem za loda, bo go matka wyslala po ziemniaki i loda pewnie mogl kupic, a dala mu jakas smieszna kase i byl zaklopotany, nie wiedzial co zrobic az pani mu zasugerowala ze zwroci loda, na co przystal pewnie zeby mu dac spokoj i oddalic sie ze sklepu jak najszybciej. Mina bezcenna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
imo takie zaproszenia to jedynie z dobrego wychowania wynikają, ale wcale nie chodzi o to żebyś faktycznie tam jechał, tym bardziej na imprezę rodzinną xD


@wafel93: Dlatego zrobiłem jak mówiłem ;) Podjechałem, złożyłem życzenia, napiłem się toast z picolo i się pożegnałem.

Ja wiem jak funkcjonuje rzeczywistość i nie musisz mi tłumaczyć, że byłbym natrętem :) Ale jak taka osoba zachowa się dobrze, to jest to miły przerywnik ;)

A tak