Wpis z mikrobloga

@zbii777: Dobrze ale czy to normalne w tej grze że co mecz na takich #!$%@? dzieciaków trafiam czy to dzieci na haxach? Zacząłem od niedawna i ciężko mi ocenić. Tak jak pierwsze swoje gry na unrankedach potrafiłem widzieć co któryś mecz banowanego gracza tak teraz nikt nie jest banowany podczas moich meczy a niektórzy czasami takie akcje krzywe odwalają jak na moje oko... Niby dopracowany antycheat ale chyba jednak coś jest
@Nizax Nie, nie są na haxach, tylko Ci się wydaje, randomowe głowy na niskich rangach to normalka, na niskich rangach teamplay nie istnieje, więc masz dwie opcje, aimlab + strzelnica + DM( i mute all na competitive), ale szukasz sobie 5 z którą będziesz na dobre i złe, wtedy przyjdzie z czasem game sens i AIM, przechodziłem to na dwa sposoby, którzy wybierzesz zależy od Ciebie, z mojej strony mogę Ci powiedzieć
@zlodziejaszek_rypidelko: po kilkunastu przegranych meczach zaraz po tym wpisie trafiłem na mecze gdzie nie mam już tego problemu. A tak to co mecz przegrana, a po tym wpisie dwa wygrane mecze gdzie prowadziłem. Nie rozumiem o co chodzi już xD Chyba tak zły nie jestem ani też tragicznych pozycji nie obieram ani nie peakuje jak przygłup.
Gram już długo w CSGO to podstawy znam. Tylko te niektóre perki mnie gubią jak
@Nizax Nie ma najmniejszego sensu porównywać gry w valorant do cs go, zaufaj mi mam ponad 3k h w cs go. O ile poradniki do cs go na yt w większości to to samo gówno, tak poradniki do valoranta są bardzo dobre na start, po pierwsze wamsteruj sobie 3 postacie którymi chcesz grać, to jest najważniejsze 1 twój main, w moim przypadku jest to chamber bo można nim wygrywać solo, ale nie
@zlodziejaszek_rypidelko: aktualnie gram tylko raze i tą co leczyyy zapomniałem nazwy.
Tak mechanika całkowicie inna od csgo i trzeba przywyknąć zanim cokolwiek. Ale już troszkę gier mam za sobą i się już powoli wczuwam i stąd moje obawy co do insta headshotow od innych graczy. Ogromny przeskok jak tylko wbije się ten 20 lvl...

A grając na laptopie to mogę conajwyzej pozwolić sobie na postacie pasyw agresyw i tak też gram