Wpis z mikrobloga

@efeeem: Akurat w oryginalnej Mafii w końcówce też były rapsy xD Nie zmienia to jednak faktu, że masz rację, i końcówka w remasterze to taki gwałt na oryginalne, że aż człowieka szlag trafia jak można było to tak spieprzyć, nie dość że oryginalnego kawałka nie ma to w ogóle wywalono jeszcze to świetne, filozoficzne przesłanie Tommiego z końcówki i zastąpiono je jakimś żenującym one-linerem, plus jeszcze dodano jakąś absurdalną scenkę, że
Zgrywajac_twardziela - @efeeem: Akurat w oryginalnej Mafii w końcówce też były rapsy ...
@Zgrywajac_twardziela: Remaster już jest, kupowałem na premierę. Jak pierwszy raz w to grałem za dzieciaka, to zrezygnowałem jakoś w połowie, bo gra się trochę za trudna dla mnie zrobiła, a z fabuły nic nie rozumiałem. Potem wróciłem do niej, jak już potrafiłem angielski i zakochałem się w tej serii. Generalnie sama mechanika może z początku wydawać się prosta, bo jedynie masz jedną umiejętność i to tyle, jednak gra wykorzystuje ją na
@Fuilares:

Remaster już jest, kupowałem na premierę. Jak pierwszy raz w to grałem za dzieciaka, to zrezygnowałem jakoś w połowie, bo gra się trochę za trudna dla mnie zrobiła, a z fabuły nic nie rozumiałem. Potem wróciłem do niej, jak już potrafiłem angielski i zakochałem się w tej serii. Generalnie sama mechanika może z początku wydawać się prosta, bo jedynie masz jedną umiejętność i to tyle, jednak gra wykorzystuje ją na
@Zgrywajac_twardziela: Nie pamiętam już jakie wątki były niedokończone ale przedostatni rozdział (między innymi spłacenie długu i zabójstwo janusza w porcie) i finalna strzelanina w miarę ładnie to wszystko dopięły, a gorzka końcówka z nagłym "zniknięciem" Joe spodobała mi się
@EscPL:
Historia Vito nie została dopięta w ogóle, tylko urwała się w kulminacyjnym momencie, co się stało z Joe to też domysły, bo ponoć on się gdzieś w 3 pojawia, więc wersja, że go zabili jest kulawa. Czemu Leo Galante sobie nagle wrócił jak miał uciec w cholerę i skończyć z przeszłością gangstera. Sytuacja z Henrym też pozostała otwarta, i nie wyjaśniło się w końcu czy był policjantem pod przykrywką czy