Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego Polacy nie są zainteresowani kobietami z zagranicy? Prawie w ogóle nie widuje takich par ale widuje dużo par Polka+zagraniczny. Kwestia wyglądu to durny stereotyp chyba z lat 90 albo wczesnych 00 i obecnie większość gości 20-30 wygląda na prawdę dobrze (a przynajmniej w dużych miastach). W porównaniu z Polkami to obecnie mężczyźni wypdają lepiej, bardziej dbają o siebie i przykładają wagę do wyglądu/ubioru. Nawet widać obecnie trend, Polki - nadwaga, workowate ubrania, chłopięcy wygląd, bitch face, nic nie muszę i akceptuj mnie taka jaka jestem; Polacy - eleganckie ubranie, lekko napakowany, dobra fryzura, niezła morda. Mimo to wolą "gorsze ale swoje" bo boomerzy zawsze tak twierdzili? Na zachodzie widziałem wiele mieszanych par i jakoś ci mężczyźni szału nie robili tylko w Polsce jest jakaś niechęć do kobiet z zagranicy? Nawet oglądając kanały podróżnicze to najcześciej kobiety podróżują i zwiedzają świat. Jak to jest z wami panowie?

#zwiazki #tinder #pary #znajomosci #podrywajzwykopem #emigracja #polka #p0lka #tfwnogf #przegryw #blackpill #niebieskiepaski #rozowepaski #badoo #seks #pola

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62d85cd94fadfb37ed1c1a42
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 37
Polacy są raczej poniżej przecietnej światowej, ratuje nas jedynie lekko ponad przeciętny wzrost


@valko77:
Skąd czerpiesz informacje? Bo z tego co wiem jesteśmy statystycznie nieco niżsi niż ludzie w naszym regionie.

zakola


@Fbubepe:
Akurat jeżeli chodzi o łysienie to jesteśmy na końcu UE, przed nami jest większość zachodu.
vasfdawef: nie ma wielu takich par, bo wbrew feministycznemu #!$%@? kobiety lecą co najmniej w pewnym stopniu na kasę, a na tle Europy jesteśmy w gronie biedniejszych społeczeństw. Z kolei jeżeli chodzi o wygląd - wg mnie młodzi Polacy nie mają się czego wstydzić, przynajmniej w dużych miastach. Większość z nich wygląda nawet lepiej od swoich rówieśniczek (co z tego że laska ma tapetę i zrobione włosy i paznokcie, jak ma
jestem polakiem-biedakiem i mnie chciała, widocznie jestem wyjątkiem albo się zlitowała nad polakiem biedakiem i tak już leci 3 rok ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@: wyjątek potwierdzający regułę. Nie mówię, że takich związków nie ma no ale są marginalne.

Polacy są raczej poniżej przecietnej światowej, ratuje nas jedynie lekko ponad przeciętny wzrost i takie Polaki byczki mają w sumie większe branie zawsze


@valko77: no zależy. To starsze
@Errad no ale pod względem światowym to Europa wyższa niż jakieś Afrykanskie czy azjatyckie kraje

Jesteśmy też wyżsi od naszych wschodnich somsiadów, Włochów, Hiszpanów czy Portugalczyków

Wyżsi od nas są mężczyźni z krajów germańskich, Holendrzy, potomkowie Wikingów i jugole
@elena-mary:
Też poznałem jednego pracownika tymczasowego z Polski, który związał się z Holenderką.
A że większość nie jest zainteresowana to fakt, ale to raczej nie jest kwestia narodowości, a statusu społecznego- większość kobiet szuka partnerów z tym samym lub wyższym statusem, a po imigrantach z biedniejszych krajów raczej nie można się tego spodziewać. Słyszałem też o całkiem ułożonych gościach, którzy związali się z lokalnymi kobietami.
Nie zauważyłem ani żeby Polacy byli
Jaka hiszpanka chce lysego kartofla rofl.?


@AnonimoweMirkoWyznania:
Ale Ty wiesz, że Hiszpanie są bodajże drudzy na świecie w kwestii łysienia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym są statystycznie zauważalnie niżsi niż Polacy więc taki wysoki Polak z niebieskimi oczami to może być nie lada kąsek dla Hiszpanek :P
Janusz: Mieszkam w UK od dawna i spotykalem sie z Brytyjka, Brytyjka-Somalijka, Lotyszka, Ruska, Ukrainka, Polka, Filipinka, Japonka, Irano-Amerykanka, Portugalkami i Brazylijka i nie ukrywam, ze Brytyjki i reszta z krajow zachodnich sa mniej zainteresowane Polakami szczegolnie jesli da sie odroznic twoj akcent chociaz troszeczke, jest taki termin na to w angielskim i nazywa sie to po przetlumaczeniu pasywny rasizm, tzn. mozesz miec #!$%@? na narodowosc osoby z ktora rozmawiasz lecz