Wpis z mikrobloga

@fibasko pewnie nie ma aktualizacji do nowszych wersji macOS i ma zajechaną baterie. jak nie chce Ci się bawić w hackintoshe to kupienie starszego taniej to jakaś opcja żeby sobie przetestować całe workflow
via Android
  • 0
A który model i rok moglibyście polecić i ile musiałbym wydać na jakąś używkę z pełnym USB żeby poznać atuty macbooków?
A który model i rok moglibyście polecić i ile musiałbym wydać na jakąś używkę z pełnym USB żeby poznać atuty macbooków?

@fibasko: po tym jak przesiadłem się na M1 oddałem ojcu swojego macbooka pro early 2015. Ojciec zadowolony, śmiga płynnie, więc na spróbowanie możesz od tego modelu zacząć żeby poznać system itp
@fibasko: teraz najstarszy mak jaki dostanie aktualizację do nowego systemu to mabcook pro 2017 albo macbook air 2018, przy czym część ficzerów nie działa na komputerach z intelem i są zarezerwowane tylko dla apple silicon. Z tego co widziałem to używki MBP 2017 chodzą po 2-3k (sam mam takiego i ostatnio się zastanawiałem, czy nie wymienić). W starsze Airy z Intelem to już bym się nie bawił, chyba że masz okazję