Wpis z mikrobloga

@ShowBiz: zalezy jaka jednostka. Do zmechow wezma Cie z ucałowaniem reki, tak samo do jednostek remontowo-budowlanych. W ostatnich 6 latach do wojska biora kazdego. Paru dilerow i cpunow ode mnie z mieściny sie nawet dostalo xD jeden juz polecial, bo go zlapali jak jechal na sluzbe z 1.2 promila ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Miler111111: Mój dobry przyjaciel postanowił chyba zawalczyć z systemem.

Otóż wziął sobie za żoną skrajnie nieatrakcyjną kobietę. Tylko od razu zaznaczę, że on naprawdę ją pokochał. Chorowita dziewczyna była, teraz się wyrobiła i jest inaczej.

Wracając do tematu - ojciec bardzo chciał ją wydać za kogokolwiek, bo się martwił - zwłaszcza, że ta się pasła ponad własne choroby.

I tak się wżenił do w #!$%@? bogatej rodziny. Z pracownika za minimalną
@Jacques-Pierre: nigdy w życiu, nie ma go pewnie w domu 3 tygodnie w miesiącu, ja mam więcej hajsu za pracę 8-16, nigdy nie pracuję weekendów i nie kibluję na zagranicznych parkingach pijąc wóde z rumunami. Wiem, jak wyglada takie życie truckersa zagranicznego, za studenciaka jeździłem sporo stopem i często się załapywałem z kierowcami na ich "życie", czasem kawę z nimi wypiłem, czasem coś zjadłem.
Żyje się jak zwierzę.