Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Niesamowite jest to jak biali mężczyźni - zwłaszcza Wykopki odrzucają kobiety, które kiedykolwiek były w związku z czarnoskórym mężczyzną lub miały z nim jakiekolwiek kontakt seksualny. I nie mam na myśli od razu samotnych matek wychowujących śniadych kaszojadów czy patologicznych cudzołożnic. Nawet jeśli kobieta miała w swoim życiu JEDNEGO chłopaka i był nim Afroamerykanin to w oczach białego mężczyzny jest często skreślona, i może liczyć tylko na wrogość, i pogardę. Dlaczego tak jest? Jesteście w stanie swoje uczucia jakoś uargumentować?

Mam hipotezę i chodzi tu o rozmiar penisa. Biali mężczyźni, w tym wy - Wykopki dobrze wiecie, że związek z taką kobietą, która zaznała przyjemności dzięki długiemu i grubemu buzyganowi czarnoskórego ex-chłopaka nie ma sensu, bo w jaki sposób wasze mikro peniski mają ją zaspokoić? Przecież jakbyście pokazali takiej kobiecie swojego członka to chyba by pękła ze śmiechu.

Maskujecie swoje kompleksy za pomocą nienawiści na tle rasowym, a wystarczy zaglądnąć w głąb siebie.

NATURA.

#przegryw #blackpill #dickpill #gownowpis #takaprawda #przemyslenia #zwiazki #sex #logikaniebieskichpaskow
PiSudczyk - Niesamowite jest to jak biali mężczyźni - zwłaszcza Wykopki odrzucają kob...

źródło: comment_1658253749fx1PYTSY6ywwGFmeUhz7rq.jpg

Pobierz
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wyczopek: nie, jestem białasem. Po prostu nie dażę sympatią białych kobiet, które miały kontakt seksualny z czarnymi jak i samych czarnych, którzy mieli kontakt z białymi kobietami. Tak właśnie rozkminiam skąd u mnie ta wrodzona nienawiści do takich osób.
@PiSudczyk: mi się wydaje, że jednym z czynników jest też stereotyp powierzchownej natury relacji czarnego mężczyzny z białą kobietą. Jeśli weźmiemy pod uwagę małżeństwo czarnego z białą, którzy żyją w domku i wychowują dzieci to jednak dobrze się taka sytuacja kojarzy, a nawet sprawia wrażenie jako coś na przekór naturze, wbrew normie. Wow czarny mężczyzna ma normalną rodzinę z białą kobietę i interesuje się swoimi dziećmi! Szacun dla niego, że nie
Bananek2 - @PiSudczyk: mi się wydaje, że jednym z czynników jest też stereotyp powier...

źródło: comment_1658258837QmCUGcWmuZkDj3ft7f0EOb.jpg

Pobierz