Wpis z mikrobloga

Zdarza się wam, że dzwoni do was telefon, odbieracie go i słyszycie muzyczkę jak przy oczekiwaniu na połączenie, choćby powiedzmy u lekarza? xD

Jest w ogóle ktoś na tym świecie kto wtedy stwierdza "hmm, poczekam żeby dowiedzieć się o co chodzi tej tajemniczej instytucji, która do mnie dzwoni"? xD Przecież to jakby ktoś wam napluł w ryj.

Ten sam level to jak dzwoni do mnie Orange i pierwsze co słyszę to "cześć jestem Maks, głos sztucznej inteligencji".

#!$%@?, chcecie coś ode mnie to niech zadzwoni człowiek. Zawracają dupę, zajmują mi czas i jeszcze traktują mnie jak petenta. xD

#zalesie #orange #fotowoltaika
  • 11
@Howard_Roark: Tak, ale przy dużym callcenter ta muzyczka gra kilka sekund. Nie wiem czy zauważyłeś ale wszystkie firmy spychają koszty na użytkowników. Tutaj marnują Twój czas a a oszczędzają czas pracowników i rośnie wydajność. W sklepach sam sobie zbierasz z półki produkty (to juz kilkadziesiąt lat) a ostatnio jeszcze sam sobie kasujesz. Sam sobie odbierasz paczki (paczkomat). Sam sobie robisz przelewy (bank), sam się spisujesz (spis powszechny). Wszystko dąży do tego
@Lopez2274: Tak Ci się tylko wydaje. Do kasy z obsługa jest kolejka a na atematycznej nie ma kolejki. Efekt jest najczęściej taki że wybierając kasę samoobsługową wyjdziesz ze sklepu wcześniej. Paczka do paczkomatu jest tańsza niż kurier i dodatkowo masz wybór o której porze odbierzesz. Także w wielu przypadkach klient tez ma z tego jakąś wartość, akurat w przypadku opisanej sytuacji przez OPa nie ma. Ja np wolałbym żebym mógł sam
@Lopez2274: To zależy od przychodzi są nowoczesne na NFZ i są takie zapyziałe co wyglądają jak PRL. W mojej wystarczy zadzwonić po 7 rano i na ten sam dzień mogę się zapisać zazwyczaj z dzieckiem i ustalić godzine. Tylko musze czekać na linii ok 10-15 minut nawet. Wszystko na NFZ. W zeszłym roku trójkę dzieci leczyłem i nawet 2 wizyty w szpitalu za jedyne ~55zł na miesiąc (składka zdrowotna po odliczeniu