Wpis z mikrobloga

@Rience69: @Arksen: @razem: gdyby miał już dość i po prostu się poddał, to by to usunął, a nie jeszcze wylewał swoje gorzkie żale i liczył, że coś tym ugra
przykra sprawa, no ale to trzeba wziąć się za siebie, a nie zrzucać wszystko na innych, bo ludzie są ludźmi i podobają im się chociażby fajne samochody ¯\_(ツ)_/¯
@msbhv: a to na poważnie w ogóle jest, bo mi to wyglada na specjalnie mocno przesadzony opis. Jak byłem na tinderze to 80-90% kobiet nie miało pojęcia jaki mam opis, tak że tyle on znaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@msbhv: większość spoko gości takie właśnie uczucia ma po kilku dniach z tinder ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale kobiety i tak uważają, ze to one mają tam ciężej xd

O Patryka się nie martw. Czas gra na jego korzyść. W końcu się ogarnie. Sam co prawda.. i właśnie dlatego przestanie być spoko gościem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@msbhv: Tak czytając ten opis to żadnego typu kobiety by nie zainteresował, nawet toksyczek jak i inteligentniejszych i zdrowych na głowe.

@CloudSpanner: no jak komuś tinder jest w stanie zniszczyć wartość to źle to wróży.. ogólnie jak coś przestaje ci pasować w życiu tak mocno to chcesz to zmienić. W tym przypadku wystarczy tylko usunąć konto i nie korzystać. No bo nikt nie lubi wchodzić w sytuacje które dla niego