Wpis z mikrobloga

@Liquid_Snake: Niby co? Same syfy, gry, które mam w PS+ (a jeszcze nawet nie ściągnąłem) albo gry które ograłem. Strzelanki to największy syf i zmora naszej branży (tyle gówna, a ludzie dalej w to grają).
@Liquid_Snake:

Niedługo mam urodziny, możesz mi kupić fifę :D

FIFA 14 (PS3)

Was €69.99/AU$99.95/£59.99, now €34.99/AU$49.97/£29.99

albo GoWa :D

God of War: Ascension

Was €39.99/AU$49.95/£29.99, now €24.79/AU$30.96/£18.59

Additional 10% discount for PS Plus subscribers

i chyba wybiorę coś z tego... z 10 euro moge wydać :D co polecasz :D

Mass Effect 3

Was €19.99/AU$24.95/£15.99, now €7.99/AU$9.98/£6.39

Super Street Fighter IV Arcade Edition

Was €14.99/AU$17.95/£10.99, now €7.49/AU$8.97/£5.49

Additional 10% discount for PS
@Vegan: Ale ja pytałem konkretnie o Ni No Kuni, o "coś" pytałem Janka ;) Crysisem 3 nie pogardzę :P

@shichibukaii: Myślę o Ni No Kuni, ale w koszyku mam kilka innych gier a nie na wszystko starczy i znowu ten pieprzony dylemat, fuck you Sony! ;(

@PanKara: Akurat z tej listy to same wypasy podałeś więc cieżko wybrać, SF4 już mam więc jakbyś miał to miałbyś z kim pograć
@Liquid_Snake: Metal sluga bym brał ze względu na to, że na automatach maniaczyłem strasznie... soul calibur chyba bardziej mi pasuje niz SF... ale nie wiem... crysis nie wiem czy mi podejdzie, kupilem ostatnio 2 nawet jeszcze nie odpalilem... MK nie bylem pewny które to :<

soul chyba do mnie bardziej przemawia w sumie...

Fenks za rady :D
@PanKara: Bierz Calibura bo potrzebuje pomocy z platyną ;) ale tak na serio to fajna gra, piękna graficzka nawet dziś robi wrażenie. Z Metal S. jest tak że jest fajny chwilę, później uświadamiasz sobie że to nie ta sama magia co kiedyś na automacie :/ jak cię nie ciągnie do Crysisa 2 to nie bierz 3, praktycznie ten sam klimat, ja lubię FPSy więc mnie kusi.