Wpis z mikrobloga

@juzwos: no mnie to aż skręca, jakbym pomyślał, że mam oddać całe życie w ręce kobiety żyjącej według współczesnych norm tj. miałbym brać z taką ślub XD

Żadnych ślubów, ani formalnych zobowiązań wobec kobiety, a jak nie pasuje, to niech idzie dalej i sobie szuka frajera, który będzie ryzykował ślubem gdy więcej niż co drugie małżeństwo się już rozpada w miastach i potem płakał po rozwodzie.

Współcześnie kobiety nie zasługują na
@zero_dwa: Jasne, że na tinderze są kobiety z prawdziwego życia, tego nie kwestionuje, ale co zauważyłem to to, że na tinderze, jak któraś różowa miała konto to jest po prostu szmatą bo żadna normalna różowa nie #!$%@? się na tinderze. Co ja zauważyłem to to, że facet musi być wyższy od kobiety (nie musi mieć koniecznie 180 cm wzrostu), musi w miarę normalnie wyglądać i być w jakiś sposób dla niej
@taksejakostamzyje: wymagania są może przejaskrawione, ale to że dziś kobieta ma niewiele do zaoferowania facetowi to fakt XD

A najgorzej to być frajerem, który uczył się i tyrał od małego na wysoki poziom życia, do którego przykleiła się taka, która za młodu miała ONSy i inne tego typu "przygody" a jemu wydziela seks raz w miesiącu, żeby jej w dupę nie kopnął i dalej tyrał podnosząc i jej poziom życia XD
Zależy, która kobieta. Jak mówimy o prostych karynach to jasne, że tak ale wszystkie kobiety to nie są karyny i spora ich część zdaje sobie nawet sprawę z takich rzeczy, jak dyskryminacja mężczyzn w polskim społeczeństwie.


@taksejakostamzyje: tylko co z tego, że sobie zdaje z tego sprawę? Jak kobieta jest dobra, to można po prostu być z nią bez formalizowania związku póki jest dobrze i tyle. Jednak angażowanie w taki związek