Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@WschodZachodPolnocPoludnie: nooooo jarałem jak jak *** w piecu na myśl o tym że będzie serial RE, ja tu patrze a tu nasrane "ulubione napoje budowlańców o 6rano", wegan i l3sb i jakiegoś innego gówna. A to że wesker jest czarny to wyłączyłem, nie będzie mi poniżać mojego serialu. A gdyby czarną małpę, znaczy się panterę zagrała biała postać to znowu byłby darmowy miesiąc w Ameryce i koreańce siedzieli z bronią na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@matys210: tak samo jak te dziury namalowane na ziemi które wyglądają jak prawdziwe. Taki efekt jest widoczny tylko jak stoisz w tym konkretnym miejscu. No i tutaj dodatkowo są dwa ekrany ułożone pod kątem 90 stopni, co bardziej urealnia całość.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@derylio1: nie no poprzeczka jest bardzo nisko xD ten serial nie ma rezysera, scenarzysty, itd, bo nie wierze ze ktos jest tak slaby aby dostac pieniadze za jego wykonanie.
  • Odpowiedz
Mi tam się serial podobał oprócz tego ze wesker był czarno skóry, mogli chociaż w retrospekacjach jakos zrobić ze może mozg mu uratowali z tego wulkanu co go zabili w re 5, i zrobili przeszczep…
  • Odpowiedz