Wpis z mikrobloga

Pograłbym sobie w jakąś gierkę ale jakoś nic mnie nie wciąga i szybko rezygnuje :/

Dawniej człowiek chciał ograć milion gier ale nie miał sprzętu i pieniędzy a jak ma sprzęt i pieniądze to się nie chcę grać i tak całe życie pod górkę. Pamiętam jak dawniej marzyłem by mieć hajs by móc go #!$%@?ć na jakieś grzybki w Shakes & Fidget czy na smocze monety w Metin 2 a teraz to bym grosza na to nie wydał bo po co :x

#zalesie #gry #takaprawda #starosc #zycie
  • 13
@Lesrley: Chcialem napisać ten sam wpis, nawet #!$%@? nic nie ma od dwóch lat przynajmniej same gówna wychodzą ;/ żadnego dobrego rpga (ostatni znośny to moim zdaniem pillars of eternity2) albo rtsa (total wary starsze, te warhammery mnie nie nie wciągnęły, gates of Hell jeszcze daje radę ale mierna kampania). W tym roku tez nic nie wyjdzie, stalkera nie będzie, baldurs gate nie będzie xd nawet nie ma na co czekać
@clickPLUS: lipa straszna, też lubiłem te stare total wary a nawet assassin creed 1 czy 2 mi podszedł a kolejne od black flaga to już nie to samo.

Na stalkera czekam nadal, ostatnio jedynie w sniper elite 5 pograłem bo jest za darmo w gp i nawet gierka całkiem okej. Czekam aż stanieje Dying Light 2 bo pierwsza część mi się podobała to może chociaż w to troszkę pogra się :x
@clickPLUS: bambo grozba, jak podobali ci sie pilarze eternitu to wskakuj w Pathfinder Kingmaker I sequel "wrath of the righteouss".
Solidne 100h rozrywki w kazdym z nich zeby przejsc 1x
@Lesrley: Ja jak nie mogę wrócić do trybu gierkowania to wracam do jakiegoś hiciora sprzed lat co to zawsze się w nim czuje bezpiecznie: heroesy, aoe II i po kilku dniach nakręcam się żeby zacząć coś nowego. Obecnie dłubie Tomb Raidery te nowe
@Lesrley: Chcialem napisać ten sam wpis, nawet #!$%@? nic nie ma od dwóch lat przynajmniej same gówna wychodzą ;/ żadnego dobrego rpga (ostatni znośny to moim zdaniem pillars of eternity2) albo rtsa (total wary starsze, te warhammery mnie nie nie wciągnęły, gates of Hell jeszcze daje radę ale mierna kampania). W tym roku tez nic nie wyjdzie, stalkera nie będzie, baldurs gate nie będzie xd nawet nie ma na co czekać
@pablosik: Znam disco jednak wole mieczyki i różdżki. @Akilles znam wotr, ale jest chyba trochę przekombinowany tylu wrogów się czasem wpierfalq na ekran ze można dostać epilepsji xd plus te puzzle non stop, ale to dobra gierka fakt: kingmakera przeszedłem
@Brodal: @samsepiol: Ale ile razy można wracać do starych gier, dawniej miałem stary komputer i problemy z pracą = chyba do 2016 roku grałem w gry które zostały wydane do 2004 roku bo nic innego by mi nie poszło i gry typu gothic, fallout, stalker, moh, cod 1 i 2, far cry, half life 1 i 2, hitman, splinter cell, gra vc i sa i wszystko inne przeszedłem mnóstwo razy,