Wpis z mikrobloga

@Patol0g: może ta nitka przeżyje dłużej - choć wątpie - wiec skrótem przypomne:
jak babka chce kasować to niech kasuje do wieczora wszystko co jej nie pasuje, ale najgorsze jest w tym wszystkim to, że tłumaczy po kilka razy, że usuwa HEJT, CHAMSTWO, WYZWISKA pisane przez PRZEGRYWOW i CHAMÓW, a to już jest nieprawda. na ten moment to już jestem pewna, że większość skasowanych komentarzy była neutralna lub zwyczajnie negatywna/krytyczna, ale
@Mr_3nKi_: marudzimy nie na temat cycków i kasowania, tylko dorabiania przez nią nieprawdziwych powodów do kasowania komentarzy. kasując moje komentarze - które nie zawierały żadnych wyzwisk, hejtu - nazywa mnie chamem i hejterem. to nie jest ok. jakby napisała usuwam wszystko co mi się nie podoba i na tym koniec, wiekszość na ten moment by zapomniała o sprawie.
@Kressska: a był jakiś? jak się zaczełą inba z komentarzami (tj z usuwaniem) to wchodziłam na jej profil sprawdzić czy to nie jakiś typowy troll (pierwszy raz ją widziałam dziś na oczy) i nie było nic nowszego niż ten wpis.
@Kressska: aaa to nie widziałam, ale teraz widzę, że jakieś cycki już są na jej profilu, wiec...
zawsze się zastanawiam co takie osoby robią w życiu, że nie mają oporów wstawiać takich zdjęć i to z widoczną twarzą do internetu. jeśli nie oszukuje to ta osoba ma jakąś pracę, wiec styka się z ludźmi i ma jakieś życie zawodowe, które pewnie chciałaby utrzymać. nawet robiąc coś przyziemnego, gdzie wizerunek nie ma