Wpis z mikrobloga

Przyznam, że mimo mojej negatywnej oceny Konfederacji nie od dzisiaj to jestem zaskoczony tym jak ci ludzi szybko przejeli radykalne hasła i narrację Olszańskiego/Jabłonowskiego i nawet wspólnie z nim działają.
Naprawdę mam watpliwośc jak się zachowają w chwili jeszcze wiekszego zagrożenia skoro teraz tak bez żenady graja przeciwko polskiej racji stanu.
I zastanaiwam się czy w ich działaniach na rzecz ułątwienia dostepu do broni nie ma drugiego dna. Bo już przecież kilka lat było tak ,ze polscy nacjololo z patriotycznych grup strzeleckich dokonali zamachu terrorystycznego na Ukrainie na zlecenie Rosjan.
Trzeba wiadomo komu oddać, że po zniknieciu prorosyjskich komunistów potrafili w ciagu 20 kilku lat przerobić polskich narodowców z antyrosyjskich na prorosyjskich. Niesamowite.

#ukraina #rosja #konfederacja #neuropa
#4konserwy #polityka
  • 23
@NoJakNieJakTak:

Konfiarze chcą dostępu do broni by mieć łatwiejszy zamach stanu, nie oszukujmy się :)


Chyba nie sądzisz, że te głąby byłyby w stanie opracować jakiś profesjonalny plan w, którym to z bronią przejmą władzę. Oni użyli by jej do prymitywnych strzelanin na marszach równości.
Przyznam, że mimo mojej negatywnej oceny Konfederacji nie od dzisiaj to jestem zaskoczony tym jak ci ludzi szybko przejeli radykalne hasła i narrację Olszańskiego/Jabłonowskiego i nawet wspólnie z nim działają.


@szurszur: ludzie z tej ekipy będa organizowali referendum o utworzeniu niepodleglej republiki na terenie Polski. raczej oderwalbym to od dostepu do broni bo nielegalne aktywnosci mozna dokonywac nielegalnymi srodkami. nie potrzeba do tego zmiany w prawie zeby dorwać boń potrzebną do
@szurszur: A stają się powoli tym z czym sami walczyli. Czyli Norsefire który jest nazwą faszystowskiego reżimu w powieści V jak Vendetta.
Ten faszystowski reżim, silnie oparty na religijnym ekstremizmie, prześladuje Żydów, muzułmanów, czarnych, homoseksualistów i osoby niepełnosprawne. Jego motto: „Anglia zwycięża”
Dodajmy teraz Ukraińców i tak rodzi się nienawiść. Znamy z historii do czego taka nienawiść prowadzi. Państwo które samo doświadczyło obozów zagłady zaczyna tę retorykę uprawiać.

Przepraszam ale za