Wpis z mikrobloga

  • 1529
@Syn_Krzysztofa drogi dzienniczku, dziś na budowie było standardowo. Wróciłem z urlopu, więc Janusz pytał czy było co ruchane. Z głośników leci standardowa lista disco polo, w tym 3 nowości: Jadzia mnie zdradzia, Moja mała Ukrainko i Dalej dalej hop hop.
Buteleczki po malpkach zmieściły się tym razem do kosza.
Zamykam dziennik budowy.
  • Odpowiedz
@fizzly: A dziękuję pięknie również tobie, to przez przepisywanie książek w klasie 1-6 mi się wyrobiło pismo ( ͡° ͜ʖ ͡°) @kowalkowskij: super by było gdyby dało się nie wypisywać ręcznie bo później po 10 dzienników na raz muszę wypisywać i ręka boli ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Syn_Krzysztofa łeeej a co to za katastrofa na monitorze? Zwróć panie kierowniku uwage projektantowi o szerokości przejscia w budynkach wielorodzinnych żeby później nie było przypału
  • Odpowiedz
no to ja jestem takim „praktykantem”. O co chodzi z „o #!$%@?”? :)


@Syn_Krzysztofa: przejścia rozumiem bokiem, i to dla szczupłych ludzi, a drzwi po prawej się nawet nie otwierają do końca, nie wiem co to za pomieszczenie ale powodzenia z wnoszeniem tam mebli czy czegokolwiek :D
  • Odpowiedz
@SiemaNagor: Sam nie mam pojęcia jak to działa aczkolwiek tak wyszło z pomiarów. Na początku przyjąłem, że ściana oddzielająca te mieszkania ma 28 cm ale szybko się przekonałem, że wtedy kończyłaby się w drzwiach XD
  • Odpowiedz