Wpis z mikrobloga

wszyscy mówią że jak bilety dostępne to trybuny meh i tylko płyta. Tak się składa że mam bilet od 2020 na trybuny, jakieś najgorsze miejsce bo wtedy byłem spłukany.Tak średnio mam czas by na koncert jechać. Będę żałować, czy skoro trybuny to nie bardzo? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#rammstein
  • 10
@janabanana: kiedyś znajomy mnie namówił, żeby kupić bilety na trybuny na Metallicę, to był mój pierwszy duży koncert więc mu zaufałem. Uważam, że to była jedna z gorszych decyzji w życiu, widok ludzi bawiących się tam na dole potrafił doprowadzić do łez jak ty stałeś jak kołek xd nigdy nigdy więcej nie pojadę na koncert na trybuny, już wolę nie jechać. Ale ja uwielbiam się bawić na koncercie, po to tam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@janabanana: Jest parę #!$%@? miejsc tam, bo w środku płyty stoją cztery słupy z kratownicy pokryte banerami, które opadają po trzeciej czy czwartej piosence, więc na początku #!$%@? widzisz, a potem widzisz kraty jakbyś oglądał występ w ZK.

W Chorzowie przez takie beznadziejne miejsce potem ze znajomymi już sobie spacerowaliśmy w różne miejsca trybun by zobaczyć jak tam słychać i widać. Słuchać wszędzie było zajebiście i ogień palił skórę na każdej
@Soothsayer: no kurde w sumie racja. Generalnie nigdy na płycie nie byłem. Jeden raz byłem na koncercie zupełnie innego zespołu, też trybuny i czułem się trochę słabo xD zero satysfakcji, zmarnowany czas. Ale nie byłem pewien czy to dlatego że w sumie średnio lubiłem ten zespół czy coś. W sumie Twój komentarz pomógł mi zweryfikować o co chodziło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
trybuny byłyby podwójnie slabe dla
Tak BTW telebimy dostawili teraz dwa z boku


@vagner: o, to coś nowego - pewny jesteś? Nie widzę telebimów na innych koncertach z trasy.

BTW, przed chwilą mi mignęły dostępne bilety na płytę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może warto spróbować kupić jutro przed koncertem w kasie?
@vagner: Stage B to dobra strategia, tam są zdecydowanie bliżej publiczności - główna scena jest wielka jak diabli.
Ale że ślepak jestem to jednak się będę do przodu pchał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i brwi mi nie żal.