Wpis z mikrobloga

Nudzi Cię granie szablonem w FPL? Szukasz prawdziwych wyzwań opartych na czystym FPL-owym skillu? Dołącz do ☠️FPL Nightmare League☠️

ZASADY
W trakcie całego sezonu:
⛔ zakaz posiadania więcej niż jednego zawodnika z danej drużyny Premier League
⛔ zakaz kupowania zawodników z aktualną ceną większą niż 9.0
⛔ zakaz transferów za ujemne punkty
⛔ zakaz używania chipów - gramy bez dzikich kart, bez free hitów, bez bench boostów oraz bez potrójnych kapitanów
Złamiesz któryś przepis w trakcie sezonu? Przyjdzie śmierć z kosą i usunie Cię z ligi bez ostrzeżenia… Zwyciężą Ci, którzy dotrwają do końca sezonu i zdobędą najwięcej punktów.
Aby wyruszyć w podróż do FPL-owego piekła należy przekazać monetę Charonowi… Po uiszczeniu opłaty, w wiadomości prywatnej otrzymasz kod do ligi.

WPISOWE
20 zł płatne do 5 sierpnia 2022 r.
Nr konta: 84 1240 6638 1111 0011 0732 7210 Łukasz Berliński
Paypal: lucas.berlinski@gmail.com
WAŻNE: W tytule przelewu wpisz nazwę swojej drużyny oraz swoją nazwę na FB/TT

NAGRODY
Nagrody pieniężne z opłat wpisowych przewidziane są dla śmiałków, którzy zajmą miejsca 1-3 w lidze na koniec sezonu.
Wysokość nagród uzależniona będzie od liczby graczy w lidze. Po zakończeniu GW1 zostanie opublikowana na grupie szczegółowa informacja o wysokości nagród.

FAQ
Co się stanie jeżeli kupiłem zawodnika za np. 9.0, a po dwóch kolejkach jego wartość wzrosła do 9.1. Czy muszę go sprzedać?
Nie. Zasada mówi, że nie można kupować zawodników z ceną wyższą niż 9.0. Jeżeli Twój zawodnik zyskał na wartości w trakcie sezonu, tylko powinszować.

W jaki sposób będzie egzekwowane czy ktoś nie złamał zasad?
Po każdym GW admin będzie samodzielnie weryfikował wszystkich zawodników z ligi, czy przypadkiem nie złamali którejś z 4 zasad ☠️FPL Nightmare League☠️ Jeżeli w trakcie weryfikacji okaże się, że któraś z zasad została złamana, zawodnik zostanie bez ostrzeżenia usunięty z ligi.

Zostałem usunięty z ligi. Czy mogę się odwołać? Czy odzyskam moje wpisowe?
Jeżeli zostałeś usunięty z ligi to tylko dlatego, że złamałeś jedną z zasad, Twoja strata. Nie będą przyjmowane żadne odwołania ani prośby o zwroty, wchodząc tu wiesz na co się piszesz

W jaki sposób zostaną przekazane nagrody?
Po zakończeniu sezonu admin skontaktuje się z osobami z miejsc 1-3 przez wiadomość prywatną na FB/TT w celu ustalenia dogodnej formy przelewu nagrody.

Masz jakieś dodatkowe pytania? Śmiało pisz na grupie FB lub na TT.

Powodzenia!
#fpl