Wpis z mikrobloga

Czyli te braki są nie tylko u mnie. Powiem wam tak
Byłem w biedronce za rondem Starzyńskiego i mają kilka rodzajów top chipsów, lodów itd. Na szwedzkiej bida, na hallera bida, na placu konesera bida z nędzą xd w tej biedronce przed dworcem wschodnim bida, na centralnym bida, nie mam już pomysłu, nie nam już siły, od pół roku tak jest, trzeba do nich zacząć pisać maile czy feedback bo to jest chore.
#warszawa
#lidl
#biedronka
  • 13
@wierzgontycymbale: mi się wydawało, że ten niedobór chipsów w biedrze jest przez wojnę na Ukrainie. Cenę oleju słonecznikowego, którego dużymi producentami jest Ukraina i Rosja, wywaliło do góry. Przez to produkcja chipsów w cenach dla Biedronki mogła przestać być opłacalna
@wierzgontycymbale: No ja mam wrażenie, że to trwa rok, jak nie lepiej. Niedaleko centrum obskakuję cztery różne sklepy, bo już mam obcykane co w którym sklepie zazwyczaj jest, pomijając, że czasami jest głównie rekonstrukcja PRL w formie wiatru na półkach a od jakiegoś czasu mam wrażenie, że idąc na zakupy spożywcze kupuję to, co jest a nie to, co chciałem kupić tylko myślałem, że to jakieś wysublimowane zarządzanie asortymentem w zależności