Wpis z mikrobloga

@Moisze:

Ale Duda tak właśnie trafił na urząd. Anonimowy facet przed wyborem.

Kompletna bzdura, Duda był całkiem znaczącą postacią w szeregach PISie zanim go wybrali na kandydata, co najwyżej był niezbyt medialny wcześniej. Jego wybór nie był bynajmniej przypadkowy, wybrano człowieka który jest kompetentny, wykształcony, a do tego młody, energiczny, ma przyjemna aparycję, i jest posłuszny PISowi. To nie jest prezydent z przypadku, tylko świetnie wybrany przez sztab ludzi człowiek. Sam
@Moisze:

Wybrano gościa który dobrze wyglądał nie łudząc się nawet że wygrają.

Ty tak serio czy trollujesz? W kampanię Dudy była wpompowana masa kasy. Kampania toczyła się we wszystkich możliwych mediach, cała partia go popierała i chwaliła. Wygląd miał ważne znaczenie, ale nie kluczowe. Istotna była też kwestia tego, że Duda, bez znaczenia czy nam się podoba to co mówi, jest świetnym mówcą. Potrafił szybko odpowiedzieć na każde niewygodne pytanie, nie
@Moisze:
Nie mam zielonego pojęcia skąd pomysł, że niby tylko ten jeden fejk był istotny. Raz, że ten fejk nie miał większego znaczenia tak naprawdę, w kontekście całej reszty kampanii, bo głównymi powodami hejtu na Prezydenta Komorowskiego była jego bierność, i nijakość(strażnik żyrandola, prezydent rezydent itd.) dwa, że ten fejk był szybko zdementowany i kto chciał to się dowiedział prawdy. Cała kampania była przeprowadzona po mistrzowsku, bo nie tylko uderzała w
Nie mam zielonego pojęcia skąd pomysł, że niby tylko ten jeden fejk był istotny.


@Zgrywajac_twardziela: Bo to było coś co otwarło wiele osób na propagandę. Tego fejka puszczały nie tylko ignorowane przez odbiorców pisowskie media których nikt nie oglądał ale też ogólnopolskie. To był gamechanger, biały kruk i trudno temu zaprzeczyć.
@Moisze:
Bynajmniej tak nie zapamiętałem tej kampanii, bzdura z krzesłem to była kropla w morzu. Fejkowych newsów i informacji była cała masa, i jeśli już to takim gamechangerem była ta książką Sumlińskiego(ciężko było to kupić ponoć w trakcie kampanii), a nie jakaś pierdoła z krzesłem ¯\_(ツ)_/¯ Ale sam jeden fejk news kampanii nie zrobił, to były naczynia połączone, i zadziałało dlatego, że wszystko było przemyślane.
@Moisze:

Bo wygrał przypadkiem.

Możesz sobie do woli to wmawiać, ale fakty są jakie są, kampania była świetnie przeprowadzona, i Duda był dobrze wybranym kandydatem, tak dobrze, że nawet mimo rosnącej niechęci do PISu wygrał po raz drugi. Też przez przypadek? xD Tak długo jak opozycja nie nauczy się doceniać przeciwnika tak długo będzie przegrywać, i szerzenie takich bzdur jakoby Duda wygrał przypadkiem tylko umacnia PIS i osłabia opozycję ¯\_(ツ)_/¯
Możesz sobie do woli to wmawiać, ale fakty są jakie są, kampania była świetnie przeprowadzona


@Zgrywajac_twardziela: Kampania miała fart że wystartowała z tego fejka, ponato była brudna i prostacka. Fejk z krzesłem, promowanie kłamliwych szmatławców Sumlińskiego i jego samego w głównych nurtach TV to już w ogóle poniżej wszelkiej krytyki. Twierdzisz że Duda to taka świetna postać a w osiągnięciach wymieniasz skończenie studiów xD
@Moisze:

Kampania miała fart że wystartowała z tego fejka,

Myślę, że jak nie ten to inny by zaskoczył, fejków było wiele przecież.

ponato była brudna i prostacka. Fejk z krzesłem, promowanie kłamliwych szmatławców Sumlińskiego i jego samego w głównych nurtach TV to już w ogóle poniżej wszelkiej krytyki.

Tutaj się w pełni zgadzam, kampania była prostacka, prymitywna, i niemoralna. Ale nie sposób przyznać jej skuteczności ¯\_(ツ)_/¯

Twierdzisz że Duda to taka