Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hej Mirki, kupiłem ostatnio buty garniturowe z Lancerto, o takie

Odebrałem je dzisiaj i jeden z nich jest widocznie pomarszczony w miejscu gdzie zgina się stopa przy chodzeniu. Zakładam, że przy normalnym użytkowaniu, po jakimś czasie może to wyglądać podobnie, ale irytuje mnie, że nowy but wygląda jakby był już noszony. Olać sprawę czy zwrócić?

Niestety nie ma już rozmiaru 41 w sklepie więc nie wymienię na inny egzemplarz :<

#modameska #ubierajsiezwykopem #buty
Malchos - Hej Mirki, kupiłem ostatnio buty garniturowe z Lancerto, o takie


Odebrałe...

źródło: comment_1657728704pH6LQKmKyuZkuTBC2vT7V6.jpg

Pobierz
  • 12
@Malchos: olałbym. 90% par butów w sklepach pewnie była przymierzana, a to że skóra się marszczy po kilku krokach to taki jej urok. sam też kupiłem skórzane buty i po jednym weselu są pomarszczone
Zakładam, że przy normalnym użytkowaniu, po jakimś czasie może to wyglądać podobnie


@Malchos: po pierwszym użyciu, a nie po jakimś czasie. Każda skóra będzie miala zagięcia, niezależnie, czy but kosztuje 150 czy 1500 PLN.

Kup se prawidła do nich
@Malchos: Napisz do nich z tym zdjęciem i że chciałbyś wymianę na "bez uszkodzeń". Ja miałem podobnie w Kazarze i mi zmniejszyli cenę z około 400 zł na 200 zł z groszami i żebym je zostawił sobie. One i tak się w tym miejscu będą giąć po paru wyjściach, a tak to może Ci kasę dadzą. Buty ładne