Wpis z mikrobloga

Dlaczego? Dlaczego zawsze musi sie kończyć tak samo? Dlaczego kobiety są w stanie zepsuć coś pięknego, coś wyjątkowego. Ile znamy wojen historycznych, do których doszło właśnie przez kobiety. Ile odcinków mogli jeszcze nagrać, ile litrów mleka mogli wypić, a ile wyrzygać? Tego niestety już sie nie dowiemy ... (,)

Powiem, że to jeden z nielicznych kanałów, które umiały mnie rozbawić do łez + te komentarze pod filmami xD. Ehh, tęsknie za nimi (,).
#przegryw #crazyhomeproduction #zalesie
Mr3nKi - Dlaczego? Dlaczego zawsze musi sie kończyć tak samo? Dlaczego kobiety są w s...

źródło: comment_1657644881LKL2DtWALl5OkhAvM85wFv.jpg

Pobierz
  • 19
@Intersith666: @Mr_3nKi_: Ej tak przypomniał mi się ich kanał bo oglądałem parę lat temu i zacząłem wgłębiać się w dramę i to wygląda mega dziwnie, rozumiem że ona była widzem kanału i tak się poznali? Jak tak patrzę na ich profile na insta to jestem w niezłym szoku, a najbardziej rozwaliło mnie to, że pochwalił się na insta tym że kupił jej wibrator xd
pierwszy raz i zamoczył i myśli że pannę życia znalazł, rozdupcył znajomość z wieloletnim ziomkiem dla jakiegoś sz0na


@Intersith666: I to jest smutne :(. Tyle nagrywali, tak dobrze sie razem bawiliśmy i wszystko poszło sie je##c JAK ZWYKLE przez kobiete.
  • 0
@Intersith666 hej ogladam wlasnie cala twórczość chp i chciałbym dowiedzieć się o co kaman w całej tej dramie, widzę że wrzucałeś film jak mniemam wyjaśniający, ale jest prywatny. Pozdrawiam