Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 129
@Pitu33: są jeszcze tacy co mówią, że został wypchnięty dlatego ściął całą szykanę, wyprzedził Verstappena I jeszcze uzyskał 1,3s przewagi ( ͡° ͜ʖ ͡°) szkoda że jak w taki sposób Hamilton wypchnął za tor Maxa w Arabii (a z tyłu jeszcze leciał Bottas na zablokowanych kolach) to Max dostał polecenie oddania pozycji po czym karę już po oddaniu miejsca xD
@Pitu33: @Tasde: kurde no ja mam caly czas mieszanie uczucia, bo narysujcie mi linie ktorą miał jechać Ham, jedyna opcja to zeolnic calkowicie i jechac na Maxem. Nie wiem jakie są dokladnie wytyczne odnosnie scigania, ale Max nie musiał zostawic miejsca?
@prze_galant: Na czerwono droga Hamiltona, a na pomarańczowa gdzie powinien wrócić na tor. Choć sama droga Hamiltona też w zasadzie nie byłaby zła, gdyby nie fakt że zyskał 1,5s tym sposobem, powinien zwolnić przynajmniej zrównać sie z Maxem. A w zasadzie to powinien go przepuścić, bo gdy wyjechał poza tor był już z tyłu. Hamilton z pomarańczowej drogi nie chciał skorzystać bo nie odzyskał by pozycji przed Maxem. Skandaliczna tutaj raczej
Pitu33 - @prze_galant: Na czerwono droga Hamiltona, a na pomarańczowa gdzie powinien ...

źródło: comment_1657643708BSSEH1AJUuzhcIZulJKkwh.jpg

Pobierz
@prze_galant: Cały problem jest z tego, że Hamilton nie potrafi się ścigać, zostawił otwartą wewnętrzną czyli de facto nie bronił się przed atakiem, został wyprzedzony tuż przed zakrętem. W sumie działo mu się to cały sezon i w tym ostatnim wyścigu stało się dwa razy, na pierwszym i ostatnim okrążeniu a Verstappen ze znacznie skrętniejszym autem to wykorzystywał jak chciał.
I to stało się tutaj, pasywność Hamiltona, przegrał pozycje, został wyprzedzony
@Chris_Karczynski: Gerwazy dobrze ostatnio powiedział. Nie ma sensu karać za limity toru które same w sobie są karą. Jeżeli ktoś pojechał za szeroko i stracił przez to czas to po co go jeszcze karać za to, że wytarł sobie podłogę, zużył opony i stracił czas niczego nie zyskując?
W przypadku gdy wyjazd za tor pomaga to i owszem, ale w Austrii większość wyjazdów za linie to była strata a nie zysk.
@Pitu33: Normalnie gościa nienawidze z całego serca za całokształt i ogólnie zero szacunku do niego i wszystkiego co „osiągnął”, ale jak widzę takie posty to mnie taka #!$%@? bierze, że nie szanuje go jeszcze bardziej i mam nadzieje że sobie kiedyś ten durny ryj rasistowski rozwali i psychika siądzie mu tak żeby resztę życia spędził w pokoju bez klamek
@Chris_Karczynski: Swieta prawda, tylko tor jest jeden na ktorym jezdza rozne serie. Kraweznik ktory bedzie srednio przeszkadzajacy dla jednej serii dla bolidow jezdzacych tak nisko bedzie zabojczy. I w druga strone to samo. Mysle ze dlatego jest problem z projektowaniem kraweznikow. A wymieniac krawezniki pod dana serie to oewnie za droga zabawa
@Pitu33: od ustalania "linii" wyścigowych przy wyjeździe poza tor są sędziowie, ewentualnie ustawione przez nich pachołki. Tutaj nie było wytycznych, więc mógł pojechać jak pojechał i nie złamał regulaminu. ¯\_(ツ)_/¯