Wpis z mikrobloga

Dzień dobry!
Dziś opublikowałam znalezisko WYSPA PAG - księżycowy krajobraz i niesamowite plaże najbardziej słonecznej wyspy Chorwacji

Zawarliśmy w nim sporo ciekawostek o wyspie Pag - o pochodzeniu jej księżycowego krajobrazu, o charakterystycznych mini owcach i paškim serze (odwiedziliśmy jedną z tamtejszych serowarni), zajrzeliśmy do najstarszego gaju oliwnego w Europie i po raz kolejny udaliśmy się do majestatycznego kanionu Zrmanje (na zdjęciu poniżej).

Film powstał podczas wyjazdu, który zorganizowaliśmy dla naszej rodziny. Chciałam tak na luzie poćwiczyć sobie przy tej okazji nagrywanie, jednak na wyjeździe trochę się rozchorowałam. Szkoda byłoby wrócić z niczym, bo wcześniej rozplanowałam sobie, co bym chciała o wyspie opowiedzieć. Na szczęście MG78 mnie zastąpił, pomógł mi zarówno przy kwestiach gadanych, jak i przy nagrywaniu przebitek. Ostatecznie też sporo ponagrywałam, pojawiam się też w sporej ilości ujęć, bo kiedy tylko zaczynałam czuć się lepiej, wykrzesywałam z siebie energię do działania.

Mam nadzieję, że film Wam się spodoba i będzie dla Was miłą rozrywką.

____________________
Wołam osoby z listy podróżniczej. Jeśli chcesz zostać dopisany do listy lub zostać z niej wypisany, to zaplusuj odpowiedni komentarz.

#roadtripbus - tag o podróżach do obserwowania albo czarnolistowania
kania-19 - Dzień dobry!
Dziś opublikowałam znalezisko WYSPA PAG - księżycowy krajobr...

źródło: comment_1657635964N03mH7YDb6ASKfnsxS0aUw.jpg

Pobierz
  • 32
@kania-19: o kurcze, ale źle mi się ta wyspa kojarzy. nudny krajobraz, upał, mało roślin i duży ruch na drogach. Może miałem zły humor, ale te kilka lat temu fatalnie zapamiętałem to miejsce. Za to góry Paklenica niedaleko po drugiej stronie zatoki - super ;) tylko suche
@kania-19: Szukając miejscówki na wczasy (bo Baska na Krk już się znudziła) oglądałem m.in. Pag, ale ten suchy krajobraz mnie właśnie odstraszał. Ostatecznie wybraliśmy Tucepi :-) Ale filmik chętnie zobaczę, może jeszcze się do tej wyspy przekonam :-)