Wpis z mikrobloga

@Zielony_Ogr: oczywiście, zagraj konicznie - ja zagrałem od razu po głównej fabule i super mi się wszystko spięło, wszystko pasowało, dobre uzupełnienie - ten drugi dodatek o przygodach Sama też spoko, ale dla mnie osobiście trochę słabszy, ale za to więcej do robienia jest :)
@M4ci3jS: też płakałem jak bóbr przy Two Colonels, a poświęcić się dla Anny nie było mi dane. ()

W podstawce ten końcowy utwór jak z Młynarzem ucieka się vanem z miasta, coś pięknego.
W podstawce ten końcowy utwór jak z Młynarzem ucieka się vanem z miasta, coś pięknego.


@shox: Race against fate? Polecam covery. Zresztą Two Colonels part 2 też świetny.

@M4ci3jS: A jak oceniasz rządowy kompleks w Yamantau? Wczytywałeś się w znalezione notatki?
@M4ci3jS: zachęciłeś do exodusa, czeka wraz z dodatkami na ogranie, ale najpierw chciałem przejść 2033 i last light, warto ogrywać w tej kolejności czy przeskoczyć prosto do exodusa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rad-X: Sam Story - też całkiem fajny, fabularnie jest gorszy od Dwóch Panów Pułkowników, ale jest dłuższy, więcej strzelania, więcej otwartych lokacji, ale korytarzowe również są i dalej straszą - istnieje wybór moralny i bohater coś mówi, strasznie mnie raziła niemowa Artjom ( ͡° ͜ʖ ͡°) polecam zagrać - ja zjadłem oba DLC od razu po podstawce :)

@szad7: warto - ja tak właśnie zrobiłem -
strasznie mnie raziła niemowa Artjom


@M4ci3jS: Ten zabieg miał zwiększać immersję. Średnio działał, bo pozostałe gry wytrenowały nasze mózgi do innego interpretowania takich bodźców, a medium w postaci płaskiego ekranu nic nie ułatwia.
Staraj się nie patrzeć przez pryzmat mechaniki rozmowy z Gothica/Wiedźmina i nie traktuj tego jak denerwujących dialogów ze Skyrima. Spróbuj odbierać to tak jakby NPC zwracali się bezpośrednio do Ciebie. Jeśli wystarczająco głęboko się zanurzysz to powinieneś czasem
matluck - > strasznie mnie raziła niemowa Artjom

@M4ci3jS: Ten zabieg miał zwiększ...

źródło: comment_1657714132AvJFjEutDuFsw1Cu0fnzN0.jpg

Pobierz