Wpis z mikrobloga

@kamil-tika: Powiedz to rodzinie Henry'ego Surteesa, że taka swobodnie latająca opona nie jest niebezpieczna.

Tym razem skończyło się szczęśliwie, bo opona nie uwolniła się. Ale pomysłowy dobromir widząc że ma taką niedokręconą oponę (nie pierwszy raz w swojej karierze zresztą) mógłby użyć swojej wyobraźni, że może wykreować niebezpieczną sytuację. Szczególnie że kiedyś już mu właśnie koło tak odpadło i radośnie podskakiwało po torze.

Nie bez powodu sędziowie też się tym zainteresowali.
@fordern: Przecież jakby powiedział na radiu, że ma niedokręcone koło to by przejechał z nim tyle samo w taki sam sposób. Zakomunikowanie tego nic by nie zmieniło pod względem bezpieczeństwa na torze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Czesuafff96: jajo, typowy sezonowiec. Nawet po odkreceniu nakrętki, poluzowaniu lub zerwniu gwintu koło jest zabezpieczone przed spadnięciem z piasty. Nie można kontynuować normalnej jazdy bo bije na boki ale nie powinno spaść. Nawet Szafnauer mówił że w ten weekend korzystali z nowego typu zabezpieczenia koła przed spadnięciem. Więc zanim napiszesz xD i spróbujesz coś wyśmiać to może najpierw poczytaj. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Reloaad: No sezonowiec dokładnie tak jak piszesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wyśmiałem tylko się zdziwiłem bo wiem że jest linka która zatrzymuje koło podczas wypadku przed lataniem po torze. Co do blokowania koła przed spadnięciem nie wiedziałem że coś takiego istnieje a co do technicznych spraw staram się jak najwiecej łapać wiedzy bo wiadomo jak postępowy to temat. Po prostu nigdy na to nie trafiłem, a