Wpis z mikrobloga

Mirki, dostałem w niedzielę maila od lidl.pl, że od poniedziałku do środy jest promocja na deskę sup, dwieście zł taniej. Chcę zakupić tę deskę w cenie promocyjnej ale lidl twierdzi, że to błąd, że im przykro i nie sprzedadzą mi w tej cenie. Odesłałem im maila reklamowego na potwierdzenie ale nic to nie zmieniło z ich strony. Czy mam szansę na zakup w cenie promocyjnej? Co mogę z tym zrobić?
#lidl #promocje #oszukujo
  • 14
@Grumens: szukaj czegoś takiego, wzięłam z pierwszego newslettera reklamowego z brzegu:

Hebe nie ponosi odpowiedzialności za błędy w mailingu. Oferta handlowa dotyczy wyłącznie produktów podlegających sprzedaży w Hebe i nie dotyczy produktów oferowanych przez Hebe Partner. Zdjęcia produktów mogą odbiegać od wyglądu produktów znajdujących się w sprzedaży. Promocje nie sumują się. Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par,1 Kodeksu Cywilnego.
@moll: w mailu od nich nic takiego nie ma, może mają jakiś regulamin wysyłanych promocji na stronie ale w mailu nie ma na 100% nic takiego, przejrzałem dokładnie cały.
@moll: taka historia, że ostatnio interesowałem się deskami, a tu nagle przychodzi mail. Oni twierdzą, że tylko ja takiego maila dostałem, bo chyba są personalizowane.