Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Może jest ktoś kto zna się na narzędziach DeWalt. Planuję kupić zestaw zakrętarka plus 2x 5Ah z ładowarką i walizką. Taki zestaw krąży we wszystkich sklepach. Mogę mieć go za 1070 zł.
Jednak wpadłem na pomysł żeby spróbować skompletować to wszystko oddzielenie bo może wyjdzie taniej . I jak udało mi się znaleźć baterie za 300 zł sztuka to już w przypadku zakrętarki mam problem. Są na necie dwa modele 850 oraz 877 w cenie od 400 najniższą a drugi prawie 600. I tak się zastanawiam czy ktoś wie jakie są pomiędzy nimi różnice ?
#dewalt #elektryka #narzedzia
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mikeeho: akurat mam możliwość w sklepie z narzędziami. No cóż jednak ten lepszy zestaw wyjdzie sporo drożej więc na moje pół amatorskie prace powinien wystarczyć zestaw 887
Wiesz że markety budowlane mają inną jakość swoich produktów niż sklepy z narzędziami albo firmowe?


@mikeeho: Masz na to jakies dowody, czy tak jak mój wujek kupiłeś bosza w kauflandzie i "o panie to już nie ta jakość co kiedyś". Tylko że jedyne na co wujek popatrzył to napis na obudowie. Nie ma szans żeby narzedzie firmy ABC model XYZ kupiony w markecie, a w sklepie stacjonarnym czymś znaczącym się różnił.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@melba: porozmawiaj z autoryzowanymi sprzedawcami danej marki a oni ci to wytłumaczą szczegółowo.ogolnie chodzi o kontrolę jakości i komponenty.oczywsice do domowych zastosowań nada się i ryobi z Castoramy. Ostatnio kupiłem farbę do odświeżenia pomieszczeń w domu w sklepie z farbami.marka i opakowanie takie samo jak w markecie z tą różnicą że ilość inna.zazwycxaj barlem ta farbę w Castoramie czy Leroy w zależności gdzie wychodziło taniej.ku mojemu zdziwieniu okazało się że to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rydzyk102: ja remont ogarnąłem z wkrętarka ryobi a trochę zabudów było. Myślę że jeśli nie pracujesz tym po 8h zawodowo to spokojnie brać tańsze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mikeeho: tylko jak patrzyłem to bardzo podobnie wychodzi taki zestaw. Zakrętarka plus minus 400 zł i do tego baterie z ładowarką 600-700 więc wychodzi prawie identyczna kwota.
Myślałem o parkside ale mam kilka narzędzi i jednak wolę coś pewniejszego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mikeeho: a jak zapytasz sprzedawcę w castoramie to powie zupełnie co innego. Co ma sprzedawca powiedzieć, jak u niego musisz zapłacić więcej za ten sam produkt. Tak naprawdę nie płacisz za dodatkową jakość, tyłki za obsługę, lepszy serwis dla stałych klientów itp. I jak najbardziej rozumiem ludzi którzy wolą zapłacić więcej za to, ale niech nikt mi nie wciska kitu że producent jakiś model narzędzia dla marketów robi gorszy. Owszem jakas
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@melba: nie do końca.cena marketowa wynika z pewnych rzeczy.jaki lepszy serwis? Oddać na gwarancję musisz .tu niczym się nie różni.sklep przecież ci tego nie naprawia.kontrola jakości i komponenty- to jest ta różnica.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mikeeho:

jaki lepszy serwis? Oddać na gwarancję musisz .tu niczym się nie różni

W markecie:
- proszę wypełnić formularz, spakować cały zestaw do walizki i czekać na informacje w ciągu 14 dni roboczych. Jeśli reklamacja zostanie uznana sprzęt zostanie wysłany na serwis.
W autoryzowanym sklepie z serwisem:
- Józek, #!$%@?ło się to gowno co mi sprzedałeś.
- Dawaj co tam masz i przyjdz jutro.
Na zajutrz:
- #!$%@?ł się wlacznik, wymieniłem
@melba: jasne pwenie tak bywa . powiem inny przykład; remontowałem dom po teściach i przerabiałem ekipy dekarzy, gości od ocieplenia, cykliniarzy, hydraulików, facetów od wymiany okien i posadzkarzy. no był jeszcze gość od ogrodzenia i kolesie od barierek i zabudowy balkonów. wszyscy ci ludzie, kiedy zagadywałem ich o narzędzia, stwierdzali, że do profesjnalnej roboty nie kupuje się narzędzi w marketach. choćby leroy sprzedawał milwaukee za pół darmo. mówili o różnicach, które