Wpis z mikrobloga

Pomimo posiadania konta typu Cash (konta Margin jeszcze nie mam), ostatnio zacząłem otrzymywać informacje jak te na załączniku. Nie mam żadnego zadłużenia. Gotówki owszem mało, by robiłem dodatkowe zakupy, ale pełno akcji i tylko akcji.

Miał ktoś z Was coś takiego? Jakiś błąd po ich stronie? Czy mam zacząć się bać? :)

#ibkr #interactivebrokers #gielda
anonimowy_programista - Pomimo posiadania konta typu Cash (konta Margin jeszcze nie m...

źródło: comment_1657582272F5qY2p1bYeLTQDcQV0tkFh.jpg

Pobierz
  • 4
@anonimowy_programista: nie, po prostu masz jakies dziwne wartości poustawiane w notification settings. Kliknij na dzwoneczek, a potem jak na załączonym obrazku sobie poustawiaj wedle woli suwaki - ogranicza ilość spamu w skrzynce ( lub wręcz przeciwnie :D ).
Swoją drogą jak do tej pory nie dostałeś margin acc, to chyba raczej nie dostaniesz, bo jakiegoś warunku nie spełniasz, ale IB Ci bez kontaktu z supportem tego nie powie. Za mili są.
lsh - @anonimowy_programista: nie, po prostu masz jakies dziwne wartości poustawiane ...

źródło: comment_1657598889EVNpdeZxwdsgZWSuDlJERM.jpg

Pobierz
  • 0
@anonimowy_programista nie powiedziałbym, że to bug, bo jeszcze rok czy dwa lata temu IB pobierało opłaty za prowadzenie konta poniżej 100k USD. A że IB nie wysyła margin calli tylko od razu sprzedaje pozycję z automatu, to można było dostać po łapach za niepilnowanie stanu konta nawet w cash account