Wpis z mikrobloga

Niestety, ale prawdopodobnie czeka nas kolejna fala #koronawirus
Poprzednie 2 lata pokazały, że mimo wytężonych starań naukowców i lekarzy, wirus i tak spowodował w samej Polsce setki tysięcy nadmiarowych zgonów.

A najgorsze jest w tym, że prawaki i inne szury znowu się nakręcają i zaczynają prowadzić antynaukową propagandę.
To tylko mnie utwierdza w przekonaniu, że szury to ruskie onuce.
Nie udało się napuścić Polaków na Ukraińców, to teraz będą próbować zdestabilizować sytuację w Polsce i w Europie poprzez negowanie zagrożenia jakim jest Covid i przyczyniając się tym do paraliżu służby zdrowia. A jak wiadomo, paraliż taki może odciągnąć uwagę społeczeństw Europy od wydarzeń na Ukrainie, co byłoby bardzo na rękę Rosjanom.

Zresztą, nie mówię nic nowego.
Praktycznie w 100 % sprawdza się, że ktoś , kto pół roku temu krzyczał: 'śmiercionki' czy też 'szmata na mordzie' teraz krzyczy 'Wołyń'

#bekazprawakow #anatomiapopulizmu #neuropa
taguję również #ukraina bo to działania szurów antyszczepionkowych mają na celu odciągnięcie uwagi od sytuacji w tamtym kraju.
  • 57
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: byłem z tych, którzy twierdzili że trzeba wszystko i wszystkich zamknąć bo wirus zabije. Jestem zaszczepiony trzema dawkami. No i wiesz co? Jak przyjdzie kolejna fala to mam w to #!$%@?. Najwyżej umrę. Ludzie się szczepili. Były obostrzenia, lockdowny cuda na kiju. Efekt to zdewastowana gospodarka światowa i tyle zgonów ile nam się nie śniło. No ja bym tego scenariusza jednak wolał nie powtarzać. Będę uważał, ale nie dam się
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: Z szurami nie powinno się w ogóle prowadzić jakichkolwiek dyskusji, tylko ich zamykać w izolacji. Nie posiadają żadnej, nawet najmniejszej wiedzy medycznej, tylko biorą informacje na temat koronawirusa z grup na fejsbuczku i innych gówno stron szurskich. Oni po prostu chcą się czuć wyjątkowi w swoim nieudolnym i nic nie wartym życiu, myśląc, że odkryli wielki spisek oraz posiedli wiedze tajemną.
  • Odpowiedz
Poprzednie 2 lata pokazały, że mimo wytężonych starań naukowców i lekarzy, wirus i tak spowodował w samej Polsce setki tysięcy nadmiarowych zgonów.


@PrzeKomentator: tiaa raczej te debilne obostrzenia to spowodowały. Wszystkie choroby zeszły na drugi plan bo leczymy grypę. Także onucaku skończ straszyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bomberpilot1940: Z więźniami w obozie nie powinno się prowadzić jakichkolwiek dyskusji, powinno się ich zamykać w izolacji. A Omicron to coś na co czekaliśmy ze względu na małą śmiertelność, o czym mówiono jak o naturalnej szczepionce. To właśnie mówili uczeni, którym na pewno nie można odmówić wiedzy.
  • Odpowiedz
@printf: w pewnych punktach to miało sens. Jak dominująca była delta, to nie można było typa z deltą wpuścić na oddział okologoczny albo hematologiczny. Delta była zjadwliwa, bo na 100 tomografii miałem 30 wirusowych zapaleń płuc. Teraz to jest jakieś 0,5 osoby na dyzur. Przy omnicronie mało kto wie ze choruje na coś więcej niż przeziębienie
  • Odpowiedz
O przepraszam. Wspieram Ukraińców rzeczowo oraz finansowo, tępie onuce jak mogę, zwalczam konfę, razem i PiSowską gangrenę kiedy mogę ale zaszprycować się tym eksperentalnym gównem nie dam.


@pocomilogin: Czyli zwyczajnie tym onucom dajesz się oszukiwać i kupiłeś ich narrację. Gratuluje- jesteś poziom wyżej niż onuce i płatne trolle opisywane przez OPa
  • Odpowiedz