Wpis z mikrobloga

  • 39
@tomekkaz przecież z takich fot aż biję żenada i to taka opinia nie ma nic wspólnego z wykopowym #!$%@? xd jeszcze bym zrozumiał takie zdjęcie gdzieś w domu albo w jakimś miejscu gdzie są często, podczas jakiejś czynności z której się cieszą jako rodzina gdy nie ma aparatu, ale jaka jest wartość zdjęcia w nienaturalnym miejscu, pozie, ubiorze? jedyna wartość jaką widzę to "ha, patrzcie MY byliśmy u profesjonalnego fotografa" xd klimat
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Emilka20: Ja już wykopków nie rozumiem. Zdjęcia sobie z gówniakiem jakieś randomy nie mogą zrobić bo "cringe" i "co ludzie powiedzą"? xd Może niech każdy zacznie żyć własnym życiem i robić to co mu odpowiada, włącznie ze zdjęciami.
  • Odpowiedz
jeszcze bym zrozumiał takie zdjęcie gdzieś w domu albo w jakimś miejscu gdzie są często, podczas jakiejś czynności z której się cieszą jako rodzina gdy nie ma aparatu, ale jaka jest wartość zdjęcia w nienaturalnym miejscu, pozie, ubiorze?


@Lefty: Po prostu po to, żeby mieć dobrej jakości zdjecie na którym każdy dobrze wyjdzie, żeby można było popatrzeć za 5, 10 lat. "Codziennie" fotki są spoko, ale dobrze mieć też jedno dobrej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Emilka20: mega cringe. Moja siostra z mężem #!$%@? takich w #!$%@? i dawali rodzicom. Są już po rozwodzie.
Dowód anegdotyczny.
  • Odpowiedz
@Emilka20: akurat ta aranżacja ze zdjęcia może być dyskusyjna, ale mam wrażenie, że na wykopie hejtuje się wszystko co "normikowe". Niczym się to zdjęcie nie różni od tych z lat 80 na krzesłach, 90' na tle auta, choinki albo meblościanki czy późniejsze na sztywnym tle. Taka moda na "cozy" aranż, w sumie już z przed kilku lat, bo teraz modniejsze na polanie z wiankiem na głowie i dzieckiem w koszyku, a
  • Odpowiedz