Wpis z mikrobloga

@F3NIK5: tak jak kolega wyżej mówi musisz się mieć na baczności, bo zaczyna się od niewinnego Aztorina, a potem masz 10 zegarków każdy w innym kolorze i na inną okazję, a jako codzienny nosisz jakiegoś divera za 5kola. A takie hobby ciężko pogodzić z posiadaniem dzieci, a tym bardziej jeśli chcesz żeby miały co jeść.
@F3NIK5: szkoda, że Aztorin, bo to taka marka Apartu w sumie bez historii ani specjalnej jakości, a za to solidnie przepłacona. No ale fajnie, że dostałeś w prezencie, może to będzie początek świadomego interesowania się tematem (czego nie życzę, bo to drogie!) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wurst: nigdy nie rozumiem pałowania się do historii marki. XD liczy się tu i teraz. Co z tego, że marka ma historię jak może właśnie obrała kurs na obniżenie standardów jakości i ogólne dymanie klienta? XD
@wurst co do historii marki to zgadzam się z @WhiteRower, nie zawsze jest to dobry wyznacznik. Mam przykłady w swojej branży jak na dobrym imieniu sprzed lat robi się słabsze produkt, takie same jak "ta słabsza konkurencja" a ci mówi na rynku mają tylko trudności z wybiciem się. Co do ceny, no póki co najdroższy zegarek w moim życiu, a jakościowo bardzo mi odpowiada na to czego oczekuje ( ͡º
@F3NIK5: To brzmi jak początek pięknej przygody( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WhiteRower: True. Z jednej strony ludzie pałują się do microbrandów i projektów z kickstartera bez przeszłości z drugiej ganią za inne marki czy inne brandy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oho brzmi jakbyś pisał o Seiko i ich zegarkach w ostatnich latach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fi9o: tylko z opowiadań. XD ciężko mi powiedzieć coś więcej o Seiko bo mam zerowe doświadczenia z marką. Ogólnie mogę tak powiedzieć o wszystkim prócz Casio. XD