Wpis z mikrobloga

To ja kiedy wchodzę na tag. Widzę krypto przegrywa @kasperski113 kiedy w każdym swoim komentarzu wyzywa od nieudaczników bo zauważył że za te określenie komentarze mu nie spadają. Kolejne wpisy ok oski dzieci. Wywalonego założyciela discorda blackpillowego wywalonego z własnego discorda, płaczącego na złych blackpillowców, i przegrywów.
#przegryw
TrzyGwiazdkiNaPagonie - To ja kiedy wchodzę na tag. Widzę krypto przegrywa @kasperski...
  • 23
@TrzyGwiazdkiNaPagonie: ladnie odwracasz od siebie uwage, mimo ze wstawiles ten wpis bo zbulwersowales sie o to, ze nazwalem was krypto gejami, jak widac slusznie, zycze wam powodzenia chlopaki, nie oszukujmy sie na kobiete nie macie juz zadnych szans wiec musicie sobie jakos radzic, teraz tylko musicie zwalczyc fobie spoleczna i zaczniecie sie spotykac xD
@kasperski113: Ty też wołasz ludzi, co cię boli jak ktoś ciebie zawoła? Nie mam fobii społecznej. Zresztą kiedyś pisałeś że nie istnieje. A homoseksualizmie ty ciągle piszesz, był miesiąc dumy. I jesteśmy dumni po prostu jak walczysz o swoje prawa.
Ale też proszę cię zwróć uwagę na interpunkcję. Dziel tekst na nowe zdania. Nie rób takich wywodów, za dużo przecinków, widocznie się mocno emocjonujesz. My trzymamy kciuki za twoje wyjście z