Wpis z mikrobloga

#returnal #ps5
Doszedłem do pierwszego bossaz tego z 3 życiami. Jakiś tak wyszło że miałem nawet dodatkowa szansę, czyli dwa życia a i tak mnie zabił. Od tego momentu to tak z 19 odnowień i nawet do niego nie dotarłem...mam już miecz i mogę ciosać zapory się męczy mnie to powoli. Zanim dojdę do niego i o ile to muszę całą plansze poczyscic i mieć nie wiem broń na 5-6 poziomie? Opłaca się pomścić na skafandrach i brać spaczonych przeciwników czy gra nie warta świeczki? Bo mnie już że 3 takie ubily...
  • 11
@Pix777: jak nie idzie Ci za dobrze to nie mecz sie ze skafandrami bo one nie sa potrzebne do gry. ja je w ogole odpuscilem w pewnym momencie gry bo szkoda bylo tracic zdrowia / itemow.
co do pierwszego bossa to po prostu musisz cwiczyc strzelanie i robienie unikow, najwazniejsze jest nie dac sie trafic i trzymac sie na dystans. mi sie udalo go pokonac z karabinem, ale pewnie kazda bron
@Pix777 ja go rozwaliłem zwykła spluwa. Podstawą jest, biegać lewo prawo. Nie zatrzymuj się. Kluczowe jest szybkie przeladowywanie. Za każdym razem uruchamiaj szybkie przeladowywanie. Zrób kilka speedrunow do bossa, żeby się wyuczyć bossa. Ewentualnie postaw sobie tarcze i wal szybkostrzelna.
Doszedłem do pierwszego bossaz tego z 3 życiami. Jakiś tak wyszło że miałem nawet dodatkowa szansę, czyli dwa życia a i tak mnie zabił. Od tego momentu to tak z 19 odnowień i nawet do niego nie dotarłem...


@Pix777: pewnie miałeś astronautę.

Opłaca się pomścić na skafandrach i brać spaczonych przeciwników czy gra nie warta świeczki? Bo mnie już że 3 takie ubily...


@Pix777: jak już inni pisali, nie. Pasożytów