Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 24
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam dla was informację, jest 07:02:01, Poniedziałek, 11 lipca 2022. Imieniny: Olgi, Kaliny, Benedykta. Słońce wstało dziś o 04:26. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 16 godzin i 51 minut, w zenicie znajdzie się o 12:52 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 21:17. Ciemna noc zapadnie o 23:41, ale gwiazd można wypatrywać od 22:10.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam...
  • 20
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614

Poniedziałek to czas, kiedy świat bardzo boleśnie przypomina o swoim ciężarze ( ͡° ʖ̯ ͡°) No nic, trzeba wstać jakoś do wieczora przetrwać.

Smacznej kawusi
@algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614

Kochany pamiętniczku, dziś był super dzień. Po raz pierwszy wyszedłem z domu. Co prawda tylko do piekarni oddalonej o 400m od domu, ale to zawsze coś. Wiedziałeś że na zewnątrz rośnie takie zielone coś? Nazywa sie trawa, niby człowiek widział z okna ale jednak tak z
AAAAAAAAAAAAAAAAAA JESZCZE JEDNO! Odkurzacz se kupłem, taki wyczesany od dysona bezprzewodowy. Majątek kosztował ale nawet laserem podłoge podświetla żeby syfy było widać ( ) Patrzajcie jaki super jest bo kosztował tyle co mebel w którym go chowam jak nie więcej (a mebel był na wymiar i zajmuje srogi kawał mieszkania)
micke - AAAAAAAAAAAAAAAAAA JESZCZE JEDNO! Odkurzacz se kupłem, taki wyczesany od dyso...

źródło: comment_1657558274DcKaG43Rk4qLBR31styUil.jpg

Pobierz