Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie tablet ulefone A7, to już drugie urządzenie tej marki. Pierwszy telefon z tej marki był dla Rodziców, jako smartfon. Bateria padała po 2-3h nieużywania. Uznali reklamację po 2 miesiącach, kupiłem im Xiaomi, do teraz używają. Teraz uznali reklamację, mogłem kupić coś za taką kwotę, to wziąłem tablet, pomyślałem, że to lepsza alternatywa od radia 2DIN w samochodzie na wyjazdy, więc zarówno jako google maps i przeglądanie wykopu. Ekran pękł dzień po używaniu - serio! 3 miesiące po dopłacie i naprawie ekranu (bo wiadomo, że ekran, to uszkodzenie klienta, gdy następnego dnia zgłosiłem, że jest uszkodzony)

Próbowałem go użyć jako narzędzie tylko do przeglądania wykopu. No nie da się Mirki. Zawiesza się, fabryczne etui blokuje co chwilę tablet, nawet nie wczytuje gorących w mirko.

Będę pisał do kierownika - czyli do centrali. Zacznę od Polski, mogę nagrać wideo pokazując jak działa ten fabryczny sprzęt.

#ulefone #xiaomi #tablet #smartfon #technologia
Pobierz Tino - Kupiłem sobie tablet ulefone A7, to już drugie urządzenie tej marki. Pierwszy ...
źródło: comment_1657513349XYhYKrktIm6hnq9bZRVfDo.jpg
  • 16
Weźmy na przykład buty. Vimes zarabiał trzydzieści osiem dolarów miesięcznie, nie licząc dodatków. Porządna para skórzanych butów kosztowała pięćdziesiąt dolarów. Ale para butów, na jaką mógł sobie pozwolić - całkiem przyzwoita na jeden czy dwa sezony, bo potem zupełnie przetarła się tektura, przeciekająca jak demony, to koszt około dziesięciu dolarów. Takie właśnie buty zawsze kupował Vimes i nosił je, aż podeszwy były tak cienkie, że w mgliste noce po kamieniach bruku poznawał,
ale te wszystkie wynalazki jak ulefone, cube itd to sa przeciez chinskie odpady


@PurpleHaze: ja się nie zgodzę. Nie wiem jak ulefone, ale np. Mój telefon "nomu s30" to było najlepsze urządzenie jakie w życiu miałem i bardzo dzielnie służył mi trochę ponad 5 lat. Przeżył gigantyczną ilość upadków, przygnieceń i zatopień, jednocześnie był bardzo wydajny, a bateria trzymała spokoknie 3 dni do samego końca. Wymieniłem go ostatnio tylko dlatego bo
tablet, pomyślałem, że to lepsza alternatywa od radia 2DIN


@Tino: chińskie radia androidowe jeżeli nie są na px6 to są tragiczne. A jak są na px6 to są co najwyżej ok, z masą problemów. Ale i tak imo lepsze niż tablet, bo chociaż sensowny dźwięk z nich jest no i są na stałe w swoim miejscu, a nie jakieś badziewiaste uchwyty i inne kombinacje.

A chińskie tablety to pewnie tylko Xiaomi.